Prijava

Мени лично најготивнији Пољаци, а најодвратнији Јевреји и Шиптари. Генерализујмо заједно браћо.

И Енглези се гурају ту негдје са Јеврејима и Шиптарима.

Odlična tema otvorena od Dekijevog posta Grci su govna

najodvratniji svi Arapi bez konkurencije

skandinavci gotiva

Irci gotivci, a najodvratniji su Saudijci

Мени лично најготивнији Пољаци, а најодвратнији Јевреји

Najbolje pičke su mi sa plavom kosom, a najgore plavuše

ako su govnokozci ili sloveni odvratni su nema sta

sad pokusavam da se setim nacije iz koje bas ni sa kim nekako nisam mogao da uspostavim neki ok odnos, i ne racunajuci azijate i tako to (koji umeju i kul da budu), to su rusi.
nekako sa svima mogu da se zajebavam, a sa rusima mi ne uspeva, iako bi hteo da su ok, nisu mi.

5/5 rus(kinja) koje poznajem, ni sa jednim ne mogu da se druzim, a ok su ljudi.

gotivne nacije po meni: irci, australija/n zeland, balkanci generalno, turci umeju da su ok ako nisu zadrti, italijani, brazil/argentina, kanadjani, skoti i tako to.

čeka se Maestro da napiše Lozničani i Valjevci

Crnogorci najgotivniji, za njima idu Italijani (ali oni kul sa parama i dobrim izgledom, sirotinja stop) Amerikanci ali oni pravi beli konzervativni sa manje od 130 kila, i Australijanci isto, ali samo oni bez ustaškog porekla.

Od slovenskih naroda sve je to puka sirotinja prosta, sa izuzetkom Slovenije, zemlja za primer.

Odvratne su sve obojene nacije, i Grcka se racuna tu ofc, kao i Turska i svi muslimani. Za njima idu Latinosi, to sve gamad, jedino što imaju egzotične pičke

Što se tiče Zapadne Evrope i Severne, šta da kažem, Nemci najnaprednija najsposobnija nacija, respekt i za ostatak ekipe ali nisu oni ovako gotivni sad kao ljudi da provodis vreme sa njima i to.

Od Azije pruzam ruku Japancima, ostalo sve gamad.

maestro, rece malopre na temi da neces da budes autosovinista, a onda napisa najautosovinistickiji post u univerzumu.

odvratne ti puke sirotinje, a japancima pruzas ruku iako znas da te posmatra kao majmuna i nize bice dok se smeska?

Valjevski naglasak, nesto najtuznije sto se desilo Srbiji.

Што би реко Еро Срби најгори народ нема даље.
Најготивнији наравно сви са континента африке.

Zasto bi Japanac belog coveka posmatrao kao nize bice?

Antipatični (ne mogu da tvrdim da su ogavni):
Crnogorci i Jevreji (za sada samo oni koji i žive u Izraelu)
Najgotivniji :
Tunižani i Španci

sjajna tema gde postuju ljudi koji su u proseku videli 6-7 stranaca

Ja ne kontam cemu toliki hejt prema Jevrejima, evo cak i jebena Majav hejtuje. Majav objasni mi sta imas protiv Jevreja

bez ikakvih preseravanja i srpske sirotinjske price, najgluplja nacija su ameri. I to ne mislim ono hahah ne zna da pokaze gde je srbija na mapi, nego su jezivo ograniceni....1 od 20 je normalan

inace mrzim karibske crncuge