Prijava

Planiram da sa par drugova idem u Pancevo na onaj kao najbolji burek u Srbiji pa u povratku kod onog matorog Mileta na pljeskavicu sto ne dozvoljava da se stavljaju prilozi usta ga jebem.

Dajte jos neke preporuke gde ste jeli odlicnu hranu a da nije preskupa.

Za Novi Sad preporuka pite ispod saca u "Koliba" i kod zeleznicke ima neki mali kineski restoran ujutru i uvece akcija upola cene. Velika porcija 230 dinara da se razbijes cak i da si Somi23 (pozdrav druze o/). Garantujem da za te pare u celom NS nema nista obilnije i priblizno ukusno da se pojede.

Na Tošinom bunaru ima jedan bircuz sa rebrima da se usereš

Ma jok onaj komunisticki plava krila ili kako vec

Preko puta drena u zgradama

Pap u Pančevu Leskovoz nađi
Nema na čemu druže

заправо кинеска храна у србији (мада само на једном месту сам јео) је око шест милијарди пута боља од кинеске у кини

сад ми се јавио буразер да је код тог милета, каже одлична пљескавица, можеш да ставиш лук, купус и кисело млеко

ко се нађе у чачку нека иде код Ђака, најбоља пилетина у округу сиг а и пицу имају одличну (не каприћоза она је говно гумено)

U Leskovcu je Bibac najbolji

Inače, posle godina i godina iskustva sa dobrim lokalima po Srbiji gde je jeftina hrana i ovde brate vrh pljedža ovde ovo ovde ono - naučio sam da to znači da je tu hrana nešto bolja od kerećeg proseka. Ono kao, ima neke dimenzije lepote, da, blage. Ali i posle takvog lokala odeš u Valter na ćevape i 48 puta je bolje.

зна ли неко има ли тајландски ресторан код нас?

Čitao sam pre koju godinu na fejzbuku neke matore pederčine sa lovom su kukale kako u Beogradu nema tajlandske kuhinje.

odeš u Valter na ćevape i 48 puta je bolje.

e, jeo sam tamo cevape i neke corbe mislim, i dobra je klopa

веруј ми да је тајландска клопа најјаче нешто овде, не што су мени стандарди по питању клопе пали него стварно кида

и чмар ми покида после пар сати али одлично је руку на срце

srpska kuca u Nisu solide

il neke dezerte tipa baklave tufakje i tako to. cevapi bili dobri.

valjda walter bese, negde na dorcolu, jos prosle godine

иначе имао сам идеју да у кини отворим сарајевски роштиљ валтер и рачунао намлатићу паре ал то је још један мит који су срби измислили да им буде лепше, нико овде за валтера не зна упркос томе што смо сви чули како је то најпопуларнији филм икада у кини

pitaj djedove i babe