Prijava

јесам незнају

nisu imali bioskop

Kinezi nisu komunisti cirka 20god nego necemo sebi da priznamo to

Ja sam jeo kod tog matorog drkadžije što ne da kečap da se stavlja i slično. Obična jebena pljeskavica, malo lepša od najrendom.

Ja sam na NZ radio sa Kinezom koji zna za Valtera i kaže da je kao klinac gledao tonu partizanskih filmova, kaže naši su im bili najbolji od svih. Lik je tipa '60. godište.
Ali da, ove nove generacije nisu indijanci, odrasli su na keni džiju i blek ajd pis.

rostilj kod mareta u brace jerkovic najjaca gurmanska koju sam jeo, stepin vajat je ok isto

picerija kli-kli u djure djakovica kod pijace, picerija madness,

Mile - Senjak

Fast Fud i gotova jela

да бре овде комунизма нема ич, има сигурно по селендрама и понекад видим да виси маова слика у неким радњама

ma nije nego ih sramota da se hvale jer si stranac

заправо пре неки дан сам приметио, у граду од 20 милиона становника нема ноћног јавног превоза, паркови и спортски терени се затварају (ако те види тећин (нешто као комунална милиција код нас) да седиш на клупи истера те) и немош видети скоро никога на улици па и саобраћај је слаб, суптилно им поручују да не излазе напоље и не праве срања, полицијски час малтене

pa ako to nije komunizam onda ne znam

Cevap iznad stadiona Vozdovca
Iva u Zarkovu

Vajat je vise tradicija nego sto je nesto vrhunsko
To je sto se tice rostilja

A od restorana Pomodoro u Hilandarskoj

Svaka tema je kineska tema

то јесте али све остало није, бедан ми интернет да сад сликам и окачим мој крај да видиш који контраст између насеља па ми реци има ли ту комунизма ако један живи у препуцаном солитеру са баштама и срањима и супераутомобилима у подземној гаражи а десет метара даље трче пацови по циганмали

darnik na zrenjaninskom putu
ok rostilj, a lepo je sto imaju tzatziki u prilozima

u darniku sam nasao najogavniju zakovrnutu dlaku u zivotu, nikad vise

To je bila dlaka iz tominog cmara