Prijava

са гованцетом

jel mora svima da se povraca od zivota na svakoj temi od vas

Meni nije jasno zašto nema kebabdžinica u Srbiji.
Ima Mek, a nema kebab, ako je neki patriotizam u pitanju.
Najjača ulična hrana, a valjaju i oni malo nadrkaniji po opuštenijim restoranima.
Plus čini mi se dosta profitabilno, još treba da vidim kebabdžinicu da je propala, sve postanu lokalne institucije.

pa ima ona shawarma ima kebab sig tamo

i ko zna koliko jos lokala s kebabom sam video ali ne secam se kako se zovu

Nzm, pre desetak godina ljudi se krstili što uopšte pitam.

meni je kod Cice duplo bolji ćevap nego kod Valtera

Da, da kod Cice ćevapi odlični!

има овде шаварма (либански гирос) одлична је пече је дебели циган рики

кафана код виде на златибору, комплет лепиња и домаће кисело млеко

mada bolje da idete da jedete nešto nesvakidašnje, ko taj burek s kolenicom u Pančevu nego da ideš da jedeš ćevape i biftek koji ne mogu da ispadnu loši ako je sveže meso

ono, ako si u Užicu, da jedeš komplet lepinju, ako si na granici s Bugarima, da nađeš vurdu, kod Šomija23,7 da ne uzmeš пљеку nego kobaju, onda neka muda od bika, mozgove, škembe

a ne da te šaljemo na rolovano belo u Gud Fud

A od restorana Pomodoro u Hilandarskoj

jeste dobar, odlicne pice imaju, a i ostalo im dobro, ne fusare

ovo sto kaze radjard je najbolja strategija. iako vecina ovih stvari nece da bude bolje od bifteka, gde god da odes bolje da trazis nesto specificno sto imaju samo tu, nekad se nadje nesto sto ti se bas svidja

гирица
mada bolje da idete da jedete nešto nesvakidašnje

dobro me podseti, jedan moj prijatelj drzi lokal gde se prodaju pecena govna

sa druge strane beograd je kulinarski poznat po nicemu, tako da biftek+cevapi je kul izbor

Radjard. Jako pametan čovek.

stvarno, sta je beograd? svaki grad ima neki kao kulinarski specijalitet, beograd ima kurac na 1000 nacina.

Pa dobro, beograd sig ima najbolje ne-autentične stvari.

ima od najgoreg do najboljeg, al nista svoje

Pametno zbori Rađard mada je pogriješio za ćevape, tu i jeste bitno da meso fermentiše, slabi su ćevapi od svježeg mesa.