Prijava

a đe misli na avataru mu piše UMRITE ŠUPCI dupli neki sig npr pezosov sumnjam da je

Pa nisu trajno banovani, nista strasno nek se strpi 3 dana mujaga a ovaj jbg malo duze ali opet ce se vratiti. Obojica pridonose forumu da se ne lazemo ali jbg

Mujo je, samo sa burazovog profila sam se ulogovo, interesuje me samo razlog banovanja?

mujo žao mi je što te banovaše ako je što lakše mislim da je nepravda to

mujo žao mi je što te banovaše ako je što lakše mislim da je nepravda to

Hahah vidio sam i onaj prosli tvoj post ovde, ti si prvi i pitao sto sam banovan, da mi je neko pricao ne bih mu vjerovao

sve je ovo zajebancija da prodje dan ali uzgleda da moderatori to preozbiljno shvataju. pocni da dolazis na cet tamo mozemo da se svadjamo u svoja 4 zida.

sve je ovo zajebancija da prodje dan ali uzgleda da moderatori to preozbiljno shvataju. pocni da dolazis na cet tamo mozemo da se svadjamo u svoja 4 zida.

Vazi

Sto banovaste muju ozb

да што бановасте мују озб-!??

Nije modovanje za svakoga

Na koga misliš tačno?
Nemoj da je na mene pls

Što brišete definicije koje su progresivne?

meni juce dvije obrisali

Ova obrazloženja zašto je neko banovan uopšte nisu potrebna. Ranije je bilo napisano: tri dana-vređanje, I onda stave link gde je vređao, a danas se trude da budu smešni. Čuj razlog bana je "malo odmora ne škodi".

Krajsler, upravo to, zato sam i dosao sa burazovog profila da bas cujem pravi razlog, jer znam da nisam nikakav novi prekrsaj napravio ili tako nesto, da jesam pa bi me bolio kurac, znao bih zasto, a ne ovako ban iz cista mira i jos obrazlozenje "malo da odmori xe xe"

Da ali pogledaj samo sve razloge banovanja "stvarno je bilo dupe"
"glumi svetog petra"
"da izdrži ko muško"
Jel ovo takmičenje u šalama šta?

Sve sami skeč do skeča