Prijava

Ајде да изађемо да пребијемо ове Давиде што би да нам руше Вучка

Ko podržava Vučića i njemu slično rak mu meso pojeo, ostao gladan i produžio dalje.

Знам да се понављам већ хиљадити пут али ТРАЈНУЈТЕ ДАУНОРЕТАРДИРАНОГ МАЧКА У ЧИЗМИЦАМА. Зар због једног дауна цијели форум да постане подијум за дебиле?

Ничему не доприноси осим спему и гробљу дефиниција

Прочитајте правила теме ви што подржавате гејшарене либтарде, гушите слободе, кмечите и хоћете да сви будемо сиротиња, е неће моћи, једном сте нас преварили са Слобом, нећете поново

а босанци нек просто одјебу, шта се трпате свуда маму вам јебем

И Босанци и Херцеговци су Срби малоумног те јебем. Ко ти крив што си бјежао са часова историје и географије, ако си уписан у школу икад и био пошто не дајеш такав утисак. Србија је настала у Босни лажни сте Срби србијанчићу циганобугарски поззз

либтарде

ХАХАХАХАХ... ех да, овај србофоб доприноси трансферу блама. То заборавих да наведем

Jebala vas politika i stanje u vašim banana kvazi-državama smrdiji, bošnjoj, republici smrdskoj i ostalim govnima

Јебала вас политика и стање у вашим банана квази-државама смрдији, бошњој, републици смрдској и осталим говнима

ne razumem je l moze na osisanoj latinici

да рс и цг заратују рс би добила на људство срамота ме је што су моји преци икада блејали у том камењару баш претерано јадни и глупи ликови који никада нису нити ће јебати

Вузи
ne razumem je l moze na osisanoj latinici

Može brt samo označiš ceo tekst, pritisneš istovremeno ALT i F4 i voilà

Ιεμπαλα βας πολιτικα ι στανιε υ βασιμ κβαζι -δρζαβαμα σμρδιι, μποσνιοι, ρεπυμπλιτσι σμρδσκοι ι οσταλιμ γοβνιμα

Ево и на алфабету

Еј угасијо ми се годзила браузер бићеш оптужен за злочиначке намере.

https://i.imgur.com/O9qwQvR.png

publika se na svetlosni signal smeje i tapse

internet u srbiji u transu, to kesicu legendo; konacno neko da kaze istinu