Prijava

kretenski rep-osma umetnost.
ja sam veliki fan već niz vremena, i smatram da je ova kvalitetna.

Ja obožavam HIP-HOP I REP.

Brate hip hop je kultura koja se zivi a rep je zika koju slusas...

slušam rep. (u takvom sam društvu tako da...) volim slušati domaći rep,a od stranog podnosim samo 2paca(R.I.P) i DMX-a.toliko.

Jedna ljubav, 4 elementa!♥
Od domaćeg gotivim sve (osim onih fenserčica, Tatule, EO, i kompanije...) i imam bukvalno sve živo :D
A od stranog isto tako :D

Uglavnom, Rep i Hop su mi sve :D

Hip hop slusam vec nekih 7 godina i mogu reci da su ovo godine najveceg pomora u americkom hopu. Snoop Dogg, Dre i kompanija (Eminem, 50 cent-koga najvise cenim i ne razumem kako se Kanye West, koji je nista drugo nego derpe koji samo pise kako je losa iskustva sa devojkama, može porediti sa kraljem repa kao što je fifti?) prestala da radi na svojim pesmama i troše svoj talenat na druge, manje likove koji neće da prodaju ni 500.000 ploča.

Što se tiče domaćeg hopa, najviše cenim Struku, Dadu i V.I.P. Oni imaju najjače matre ali i tekst kida!

Konkretno:
Strano: 2Pac, 40 Glocc, B.G. koncc Out, Compton's Most Wanted, Cypress Hill, Daz Dillinger, Dr. Dre, Dresta, E-40, Eazy-E, Hollywood Undead, Ice Cube, Ice T, Juice, K-Dee, Lil' Eazy-E, Mack 10, MC Eiht, MC Hammer, MC Ren, N.W.A, Nate Dogg, Outlawz, Snoop Dogg, South Central Cartel, Spice 1, T-Bone, Xzibit
Domaće: 187, A...Fer, Ajs Nigrutin, Bvana, Ajzea, Bata Barata/Shorty, Bauk Squad, Beogradska Konekcija, Beogradski Sindikat, BG Kult, Bitcharke Na Travi, BK2, Connect, C-YA, Day Who, Deniro, Djolo, Edo Maajka, Exodus, Primus Exodus, Frka, Gospoda, Gru, Grupna Terapija, Hartmann, I Bee & Taz, Ila, Ill Government, Juice, Blokovski ex. Kajblo spiriT, Komplex, Kovlaj, Krang, M.A.X, MC N, Mjan, Pidji, Prti Bee Gee, Psycho Killaz, Robin Hood, Sef Sale, Sha, Sha-Ila, Shwarzenigga, Skabo, Struka, Sunshine, Suid, THC, V.I.P, Vox, X3M, 2B4Time, 4 Elementa, ACC, Beton Liga, Seven, Tram 11

Edo Maajka

20 места празно...
Marchelo, Frenkie, Wikluh Sky MC, Timbe, Ajs Nigrutin, Ante Cash, Bata Barata, El Bahattee, Elemental, General Woo, Prti Bee Gee