Prijava

Za koje vreme je Got sniman?
Tamo da sam se rodio da jebem Vatrenu ženu i Džofrijevu majku i Sansu malu glupaču da je vežem i jebem u dupe

Mislim da zene nisu brijale noge i picku do pada Slobodana Milosevica ali nisam siguran

Све редом хтеле да пробају мушкарчине.

To sa dlakama je teška priča

Ma nije bjela debil sto ima fetiš na 20-te i 30-te. Izmedju dva rata, svi žele maksimalno da osete čari života jer jedan rat je iza nas, drugi je u vazduhu, ludnica, pičke, bordeli, kabarei, zabavni parkovi, cirkusi. Oblačiš one smokinge, piješ brendi, ubacujes francuske reči dok pričaš...

Jedino što se umiralo od kijavice prosečne jer nema ko da ti da penicilin u g00z00 al šta, jedeš malo više belog luka.

Baš to Zapata, moda bila dobra, partijanje, alkohol, jebo se ko skim stigne al bez onog proseravanja koje su donela bejbibumerska gowna posle sa "seksualnom revolucijom".

20tih su bila partijanja,pa je zbog tih parijanja 30ih udarila velika kriza ljudi jeli govna i pacove
a ta seksualna revolucija i 60te su zapravo velika prekretnica i usmerile covecanstvo u pravcu u kojem je sada

They shoot horses,dont they je film koji odlicno oslikava 1930te u Americi.

Period o kojem najmanje znam je 1946-1949 znaci kada se prica o 40tim uvek se prica o drugom svetskom ratu ali to je samo prva polovina,sta se desavalo u drugoj polovini nigde se ne pominje nikada.

Ahhahahaha lepo je ovo sto pisete ali ako pricamo o Srbiji ovoga je bilo samo u Beogradu.

Ne prica se o srbiji log

Zamisljam sad zapatu dodje pred boga, pita ga bog “u kojem vremenu bi voleo da zivis?” -Hmmmm, pa daj mi 30e da osetim taj period izmedju dva rata, te kabaree, bordele, konjake.

Bog ga vrati u zivot njegovog pradede, prosecnog 20-ogodisnjeg vranjanca u to doba, ima zenu i sitnu decu, treba da ih prehrani nekako nema pretstavu kako to da izvede. Nije u zivotu okusio nista luksuznije od rakije, niti jebo sta osim svoje zene. Toalet papir jos nije otkriven u Vranju.

Zapata: eeej boze cekaj stani nisam ovo mislio jbt, kontao dam peaky blinders neki, nesto, ok??

Kume, jel bi voleo da zivis 2009 al sa ovom zeljom za yt, i onda ti nixa i gastoz 2019 bara bar poznati, jebete tijane ajfon, lune djogani i kije kockar. Gastoz na koksu, puko skroz sa rijalitijem - ne vozi nista, Nixa pickica skupila mu se jaja od steroida, vozi onaj audi ne jebe nista, a ti vozis ML i jebes Marinu cosic?

Kume lorde pisanja.
Kume bonde pisanja

Mislim da sam 2009 imao pentium 3

a ti si be lenstina bate

govedo od čoveka, nije on za bolje od prodavanja bostana na putu za rumu

Isto dobro vreme... tipa onaj Sedmogodišnji rat, al da sam kurvar tipa Barry Lyndon da nosim perike i bludničim

Ne razumem ovu fascinaciuju toalet papirom...možeš da zapereš bulju u koritu de se poje svinje...