Prijava

Nizi je Jared Leto po ovome sto pise 2-3 cm od mene, sto znaci 5-6 cm u stvarnosti jer lazu poznatima za visinu kao sto imamo priliku da vidimo

Da li to znaci da su Bekam i Bred Pit (kao muski sex simboli) nizi od 180cm?? Gamechanger

nije baš, jared leto je onako baš opušten lik, nema on ništa od toga što laže

ja bi da drzava ljudima ispod 180cm plaća neku invalidninu kao naknadu za tu cinjenicu

hahah zmaje i da ide progresivno za svaki cemtimetar, tako da onda maestro neće da laže za visinu, možda čak i otvoreno prizna da je 173

Ljudi kada vide visoke ljude njima je u glavi samo da su visoki,a koliko cm imaju nije ni bitno.Zato svako preko 185cm moze lako lagati.

Predlažem uvođenje merne jedinice "Maestro" koja bi merila 173 cm.

Jedina merna jedinica je Olanikova ovde i iznosi od 0 do 23,7

Autore Bohore, zašto je splasnula naša vukajlijaška ljubav?

Olanik je visok+krupan,zverina jebena.

Maestro ne mozes bas sebe da poredis sa Bred Pitom, kao sto ja ne mogu sebe sa Hale Beri.

Prihvatam ove vukajlijaske mjere (olanikovih 0-23,7 , Thilmo eura = 1000 eura, Maestro centimetara = 173 cm)

Reme je u pravu za patike, u NBA se mere sa patikama dakle plus jedan inc (2.54cm) ti one dodaju, a neretko im na to dodaju jos jedan inc kao da bi se zaplasio protivnik te neke psiholoske forice. Znam da je Barkli pricao o tome, njemu je pisalo da je tipa 6'6, a zapravo je 6'4

Isto ovo za jutranju i vecernju visinu pije vodu, zbog kompresije kicme tokom dana zbog gravitacije. Znam da je bila na Diskaveriju neka naucna emsija sto ju vodi onaj gotivac iz Top Gira, onaj najnizi, i bila neka fora da li istezanje moze da ti poveca visinu ujutru, i on koji ima tipa 172, dvojica ga uhvatila za noge i ruke i istegli ga najstrasnije i dobio je +3cm na visinu lol

Tako da maestro nek te kumara i jos jedan izvuku ujutru neki put xD

Pliduuu
Prihvatam ove vukajlijaske mjere (olanikovih 0-23,7 , Thilmo eura = 1000 eura, Maestro centimetara = 173 cm)

potpis

Kad može nejn geg da ima bananu može i vukajlija maestra.

Grešiš Prove gotivi Boh tebe ali za šamar je pro bono na formu Vukajlije.com
Dok sam igrao fudbal lekarski minimum 2 puta godišnje i visina znam da varira kad nisi naspavan, ne rašire se pršljenovi kako treba do 2 cm manje