Prijava

za visoke ljude nemaju one držače sa mikrofon, pa se oni obeshrabre jer moraju stalno da čuče dok pevaju, to im je smor, pa batale karijeru

čru stori

hehe :)

celt
e da, i ovo: jeste primetili da samo niski ljudi umeju da pevaju?
ako si zensko i imas vise od 170, musko vise od 185, njaces ko magarac kad zapevas.

ovo skoro bez izuzetaka.

Pa i nije bas. Recimo onaj legendarni kastrat Farineli je imao preko 185. Jan Gilan 188.

Od zena Floor Jansen sto sad peva u Nightwish ima 183, ubi zena kako peva. Nema to veze.

ne racunaju se kastrati i ima izuzetaka jebi ga, ali nisu cesti

pa naravno da ribe vole visoke likove....ali to ne treba da daje nadu nekom vukajlijasu koji ima 193, a pritom ima potato face i nema harizme da ce samo na osnovu svoje visine da ima riba pune dzepove

pezos iz iskutva, da mu nije bohor pozajmio 20 ojra, nebi prco do 23-e.

Hahah Pez priznaj da misliš na Šomija23

3. Može biti i varijacija visine u toku dana. Recimo, pred spavanje sam 176.5 - 177, ujutru oko 178.5-179.

Bože, kako je vukajlija samo omekšala, nije normalno. Na ovakav zicer niko da se javi, da pita da nije ipak bilo 176.59, da se zaokruži na 176.6.

Otišlo sve u...

To bi bio odličan zicer i prozivka da je 2016

Al baš bi bila fora da neko pita koliko si visok a on kaže 177 IPO

Kad kažem da sam visok 169, koliko cenite da sam stvarno visok?

EDIT: Tj. nizak, jbg.

nemojte i danas na ovaj sveti dan

Al baš bi bila fora da neko pita koliko si visok a on kaže 177 IPO

u svrhu poente ovde, inače se vodim Maestrovom logikom, dakle 185 i 25cm kurac.

Јел ви стварно већ, скоро на десетој страни разглабате о Софији и оном Расимовом малом? А ова страница је отперјала у пенис дебели.

mislim da se sofija i adem pominju samo u 3-4 posta na prvoj strani

za mene je ovo tema o raspravljanju tvrdoce kurceva i njihovog generalnog kvaliteta.
mada kad malo razmislim, svaka tema trenutno na forumu je o tome.

Јел ви стварно већ, скоро на десетој страни разглабате о Софији и оном Расимовом малом? А ова страница је отперјала у пенис дебели.

Naravno da ne, ovo je Maestrov bedan pšokušaj da se opere što ga ljudi sprdaju da je 174cm xd

Ja sam od jednog starijeg autora ovdje cuo da je pez gej, i sad ova prica sa tvrdocom kurca.. ne znam sta da mislim :/

Pez nista licno, ne gotivim ni ja specijalno tog autora

Nije istina da je Bohor to rekao