Prijava

Tad je telefon bio poslednji put na internetu. Verovatno je neko udario master reset, ali za svaki slučaj možeš da probaš da mu preko gugla narediš da obriše sve, pa ako bude opet online preko tvog naloga, uradiće.

Što se tiče imei, moš da probaš da javiš operatoru, al mislim da ih boli kurac da se sa tim cimaju, moguće je da ako daš jednom, da će biti blokiran na svim mrežama.

edit: deki ciganj iz keceljeve

ИМЕИ иде кај мене на боокмарк хахахахахаха #ROFL".

koji je model telefona u pitanju i da lisi imao sifru na njemu?

IMEI mi mog i Sunca mi sa neba
Samo ti si bio ono što mi treba

Кад нема свјежег љеба у Ароми ја провјерим у ИМЕИ

Telefon je lenovo, nije neki nov, bukvalno jako je spor i koči, moja kartica tj broj ima pin, onda sam telefon je zaključan šifrom tako da je nemoguće da ga neko tek tako otključa. Naredio sam ono brisanje da odradi, ali ne verujem da će se ikad više povezati na WiFi jer sam sve živo aktivirao na njemu, sve moguće šifre. Žao mi memorijske dosta.
Ovo za imei kažu operateri nemamo mi takvu tehnologiju bato, ali mogu da zaključam karticu samo ako se setiš poslednjih pet poziva pa još neka sranja. Ja odustao.
Moram da napomenem da je telefon poslednji put bio aktivan još dok je bio kod mene u stanu. Ne isplati se nekome da ga skroz resetuje, a onda mi Google ne bi ni pokazivao da je uopšte spojen. Koliko me loša gde je tačno bih se upucao.

Pa sta si se uznemirio kad je tako beskoristan, jeftin a pritom i zakljucan telefon. Nece se neko jebavat oko lenova i tvojih podataka. Da nemas ti nekakvih prljavstina na tom telefonu pa malo prpa aa?

Tema je otvorena da kaže da je bio u njemačkoj. Ovo ostalo nije bitno.

Jbg šta znači prljavštine. Svako od nas ima slika koje ne bi s drugima delio.

Tema je otvorena da kaže da je bio u njemačkoj. Ovo ostalo nije bitno.

Tema je otvorena da kaže da je bio u njemačkoj. Ovo ostalo nije bitno.

+

Svako od nas ima slika koje ne bi s drugima delio.

čekaj jel ti beše delio ovde neku sliku sa mega pakovanjem Nectar soka breskva/jabuka sa min 40% voćnog sadržaja?

Krojcler
Izgubio sam mobilni telefon pre neki dan, a da sam to tek sad primetio, jer sam mislio da sam ga ostavio u Nemačkoj, a sad vidim da nije u Nemačkoj

jer sam mislio da sam ga ostavio u Nemačkoj, a sad vidim da nije u Nemačkoj

Ја сам био у Чешкој, Италији, Грчкој, Француској, Русији и на Малти. Да отворим и ја тему или нема потребе?

smanji malo gugl strit vju jarane, postaćeš internacionalni putnik

fade
smanji malo gugl strit vju jarane, postaćeš internacionalni putnik

hahaha

Ovo ti se sa fiksnim nikad ne bi desilo.