Prijava

šta očekivati od jednog šapčanina nego onakvu sliku u ogledalu xD

Ne znam, ja baš dosta biciklam, letos sam odvalio oko 2 i po soma km i još treba da vidim nedebelu osobu na e-bajku. Jeste malo obeshrabrujuće kada te uzbrdo prestigne mrcina od 130 kila na toj zujalici.

cupi zavrsi mi ono sto sam ti posla

Sve što treba da znate o praktičnoj primjeni električnih trotineta u četrdesetak sekundi.

https://www.youtube.com/watch?v=vG8X7N6Kwv0

Taman mi je ova tema trrbala
Sta mislite jel moguce ovo
https://www.facebook.com/100000328857032/posts/2675216029165999/?sfnsn=mo&d=n&vh=e
Odlicna picka i ovaj totalno smusen. Ko se odrekne ljubavi zvog invaliditeta partnera je supak ali ovaj je otiso u kurac do daske sta sa njim da radis.

u sustini taj trotinet je kao ono biciklo koje ide na struju samo nema gde da se sedne.seru po novinama kako nije bezbedno i kako ce svi pomreti ako se to ne regulise.a ono bajk bez sica.u svakom slucaju je smesno kada lik od 30-40 dina u braon pantalonama,plavom sakou sa nekom bradurinom prodje na tome.jos da pantalone budu kratke kao da ih je pokupo od nekog manjeg od njega za glavu.da se clanak vidi.takvih vise vidjam od nekih tinejdzera koji su verovatno pretili suicidom matorcima ako im to ne uzmu.uglavom gade mi se i ovi sto se vozaju i ovi sto kukaju na bezbednost a ovde niko u zivotu nije nista vozio,a da je pri tome makar 20 posto pravila ispostovao.

Moda, moda... Kao što su smarali sa fidžet spinerom jebenim. Govna mediokritetska.

ceo svet danas funkcionise po tim "viralnim" principima. to i finansiraju ovi vencur kapitalisti, bukvalno ti daju milijarde da, u ovom slucaju, rasipas gomilu skutera svud po svetu, nabijes vrednost firme, prodas kad se ljudi naloze i onda polagano to postane uobicajena praksa, al ne toliko napadna.
nekad se i zajebu, ovde po cirihu skoro bilo, neka firma iz singapura radila taj bicikl sharing, nacickali gomilu nekih narandzastih bicikala bukvalno na svakom cosku, i bankrotirali.
-i onda kao cek, a da skupite bicike sad?
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/001/007/WAT.jpg

na kraju nemam pojma ni sta bilo sa tim, verovatno od poreza posle morali da unistavaju, recikliraju sta li, nisam ni pratio sta bilo.

Ima po evropskim gradovima kojekude tih bicikala i trotineta, ali to grad finansira. I to mi je OK, za turiste. Ali ovo drkanje da sad bas svi voze te jebene trotinete...

kada su se pojavili oni neki lagani trotineti,prvo su ih imali burzuji,pa onda i sva ostala raja.kada je doslo do ostale raje,polako je i izlazilo iz mode i sve poceo da boli kurac.u sustini,trend traje dok ne dodje do sirotinje.kada bude dostupno velikom broju,onda vise nije trend nego sranje koje mogu gotovo svi da imaju.tako ce i sa ovim da bude.

ja imam neku neopisivu zelju za tim trotinetom, al naravno nikad ga necu kupiti
jer do posla imam pesaka nekih 20 min, nemam gde kola da parkiram, a sa ovim sranjem bi stizao tamo i nazad za 5 min....al jbg kad nesto nema sanse onda jbg, nema neke hemije izmedju i to je to

Ovdje u Sofiji imaš te električne trotinete razbacane svuda po svim ulicama i šetalištima, skeniraš QR kod, uplatiš kredit i vozikaš se dokle si platio. Kad ti istekne kaže ti NEMEREŠ VIŠE, ako nastaviš da ga guraš počne da pišti alarm i blokira kočnicu. Kul sistem kad žuriš negdje, mada ja najčešće koristim da se odvezem do metroa kad sam pjan.

el. trotinet nije prevozno sredstvo nego stanje uma.

Sta mislite zasto ljudi traze idole? Na primer pratioci bake praseta vrlo su odlucni i pripravni u izvrsenju raznih krivicnih dela nad neistomisljenicima i protivnicima bake. Imamo slucaj kada u djackom domu nekoliko njih gleda kako jedan decak bije svog druga dok se ostali smeju umesto da se usprotive i pokazu svoje misljenje. Zatim imamo situaciju sa ovog sajta. Bombas vredja svog neprijatelja autora Cika bolja koji ima drugi profil lord20 i ceo sajt ga u tome podrzava. Kada je doticni pokrenuo inicijativu slanja mejlova njegovoj porodici( jos jednom da napomenem dakle porodici njegovoj znaci to du njegovi roditelji od bolje znaci nije fiktivan lik) pojavljuje se timotije nepoznati bar meni autor koji nije u konfliktu sa boljkm ali salje nebuloze koje samo pravi internet nolajferi mnogu da razumeju a boljin otac verovatno ne bi ni znao sta budala bunca da nije oslovljen njegov sin imenom( ako jeste). Zasto timotije trazi idola u bombasu? Zasto se niko ne buni? Dokle bre vise da se truje ova omladina koja gradi svoj svet na pricama sa vukajlije pa sta ce biti kad im neko srusi svet na primer ja pa oni ce otici u ludnicu. Trrba pomoci ovim socijalnim slucajevima da znaju kako da se ponasaju u zivotu a ove lazne potpore samo ce im otezati. Kako ce oni kada izadju na ulicu pa ne znaju nista nesposobnk za bilo sta kada im se oduzme ono sto su jedino znali i sto im je znacilo trrba ih staviti u neko drustvo da se razvijaju psihicki i u drustvenim odnosima dakle u neku grupu studentsku ili bilo kakvu i trrba ih nauviti par zanata npr pica majstor da bi mogli da u buducnosti zaradjuju evo to mogu ja besplatno da uradim da ih naucim.

Niko vas ne mrzi samo zelim da vam pomognem da ovo mesto bude lepse za zivot. Videcete da ssm upravu ako budete imali svoju decu. Trrba se negovati kulturs i vaspitanje a ne obrnuto. Ne zelimo da iko bude povredjen i nezadovoljan zato se morate upristojiti jer cete i vi doci u neke godine pa cete zeleti da okolina bude pristojna. Da to je stvarno vazno nije sala stvarno je vazno da se normalno komunicira kako u stvsrnosti a verujem ruku na srce da ste svi pristojni u stvarnosti cak i previse da vas sad malo pecnem tako reci ste kao bubice ali moramo biti isti takvi i na internetu pa da nam bude svima lepo. Da naglasim da to neukljucuje da ne sme da se psuje i pisu nebuloze u zaru raosrave ovde posto mozda ima neki idiot i da to misli. Samo molim za elementarnu kultutu mada to je potpuno neka druga kategorija da se okarakterise to sto vi radite npr onom urosu piscu pre bi trebao da pozovem na elementarnu ljudskost i dostojanstvo. Jebe mi se sto vam je to zanimljiivo.

Šta mislite, da li da šatiram kosu? Crn sam, pa bih gore ofarbao u belo onako malo prošarao

sta god ti uradio tvoja baka ce uvijek da te voli.