Prijava

Zezam se, tu smo svi da pomognemo i testiramo, evo npr mozes da postavis prazan komentar isto, to bas nije lijepo, u about me kad krenes da kucas placeholder se ne skloni nego se tekst "nalepi" na njega pa bude blablaNone, isto je i za favourite music itd

Mnogi tekstovi su ti uz marginu, dodaj pading. Sve ovo ti je 26 franaka, celtov racun ti saljem u pvt

u about me kad krenes da kucas placeholder se ne skloni nego se tekst "nalepi" na njega pa bude blablaNone, isto je i za favourite music itd

To sam namjerno ostavio tako, jer kad korisnik udje u edit profile, najcesce su vec uneseni neki podaci. I sad ti ako hoces da dodas jos jednu rijec, ili recenicu u about me, treba ti stari tekst da znas gdje da dopises. Ako hoces da unosis podatke od nule, treba izbrisati sta god je u placeholderu.

Dok je recimo za country i za website klasični placeholder, jer tu ima samo jedna stavka koju mjenjaš, mada je i tu stara stavka placeholder.

Najcesce jesu osim na pocetku, kada kreiram profil nemam nista u about me i favourite music, bolje onda ostavi prazno ukoliko korisnik nema te podatke, ne treba ti placeholder, mislim moze se uradi na 101 nacin ali ovo nije bas dobar UX

Samo mala ispravka koja oči bode mi, uvek kada upotrebiš superlativ stavi ispred član THE, znači the best itd itd
inače you do you keep on keepin' on

Okej uzeću to malo sređivat kad budem imao snage. Smorio sam se danas, bilo je komplikacija i oko postavljanja ovog čuda onlajn, tako da za danas dosta automehaničarenja. :D

Mislio sam da ne mora the jer je u množini. Best songs. Al ako je to greška, ispraviću.

Ide uvek the nezavisno od broja, jedino se ne koristi ako je ispred superlativa upotrebljena neka prisvojna zamenica tipa my best friend ili our favourite songs