Prijava

Nemam problem s teorijama zavere zato što dolaze od dokonih glupih paćenika

Да видимо примере доконих глупих паћеника:

Убијени председник САД и бивши шеф ФБИ:

Ово преслушати од 5:18 па надаље
https://www.rev.com/transcript-editor/shared/HjwWzc2uKQ8LAZC6dvpzgkdwKa6C2pSvL-nho_cWZCKt3UKlALw516UeqBYXV5fbbVnc0fH25J3zSEQTSa0aXMccYg0?loadFrom=PastedDeeplink&ts=16.93

https://www.youtube.com/watch?v=q4qWYv67XA4&ab_channel=TheAnswerto1984is

Да не наводим сад и силне еминентне стручњаке који су говорили свашта везано за корону, PCR тестове итд(већ сам о томе писао). И они су докони паћеници.

Ајде имбецилу иди у пичку материну, немој више да се хваташ икакве теме везане за политику.

MK Ultra, MK Naomi, Tuskagee Experiment i mnogi drugi, sve nekadasnje teorije zavjere, danas istorijske cinjenice.

Al ne vrijedi objasnjavati daunovcima, zato se ja, a vjerujem i ostali, cesce objasnjavam sa celtom i slicnima, jer iako se ne slazemo oko nekih stvari, bar to lici na razgovor, ima smisao. Dok sa ovakvima vazi ono o igranju saha sa golubom otprilike

Gunderson je pojeo ono govno o satanističkim kultovima dok je još bilo aktuelno, a i kao što dobro znaš nečije zanimanje i pozicija nisu garant ljudskih kvaliteta (vidi pod: neša slina)

Hobi neki druže, bonsai npr

У праву си Мујо.

Naravno, bivši šef FBI, čovek u penziji, umesto da se igra sa unucima i uživa u blagodetima situirane starosti, bavi se korupcijom, pedofilijom i okultizmom i naprasno umire (navodno od trovanja, koliko se sećam pred kraj je i sam tvrdio da pokušavaju da ga otruju). Ne znam da li ti je palo na pamet ali u FBI se ne bave hortikulturom i uklanjanjem sa ulica ljudi koji prodaju hekleraj i hrizanteme za osmi mart, bave se upravo ovakvim stvarima, izmedju ostalog. I posle se ljudi pitaju zašto je svet u večitom kurcu i zašto se ništa nikada ne menja - zato rodjače što nećeš da podješ od pretpostavke da su navodi ovih ljudi bar delimično tačni. Može čovek biti doktor, nobelovac, šef biroa...Optužićeš ga da je dokona budala i otići da gledaš ligu šampiona.

Nego iskočiću iz teme skroz za trenutak - verujem da je velikom broju vas (znači max. četvorici) poznato o čemu se radi, svejedno, valja se uvek i iznova podsećati. Postoji na y doduše i verzija prvobitnog eksperimenta iz 50ih - 60ih, s tom razlikom što je snimak crno-beli. Procedura je svejedno ista a i rezultat je, naalost, gotovo identičan. Dokaz više u prilog tvrdnji da se ništa nikada zapravo ne menja, ponajmanje ljudsko ponašanje. https://www.youtube.com/watch?v=Xxq4QtK3j0Y&ab_channel=DerrenBrown

melkijades, previse su ti ovi postovi komplikovano ispisani a malo sta kazu, krenem da citam i da pokusam da razumem i negde oko 4, 5. reda pocinje polagano da me hvata neka cudna nelagoda, kao da citam nesto na jeziku koji onako polu razumem, dovoljno da razumem poneku rec i misao tu, al nikako da razumem poentu i sta hoce sustinski da se kaze tekstom.

Odličan podsetnik melki. Poslužiće ljudima koji veruju u satanističke kultove samo zato što je čikica iz LA ogranka FBI tako reko. A da nema čak ni beli mantil.

Čuj "veruju u satanističke kultove" - pa čoveče satanizam u USA je javni, legalni pokret koji ima svoje hramove, plaća poreze i broji desetine hiljada ljudi. Gde živiš ti? U ćićevcu?

Znam Kelte, tako iz nekog razloga pišem na v. odavno.

Naravno, bivši šef FBI, čovek u penziji, umesto da se igra sa unucima i uživa u blagodetima situirane starosti, bavi se korupcijom, pedofilijom i okultizmom i naprasno umire (navodno od trovanja, koliko se sećam pred kraj je i sam tvrdio da pokušavaju da ga otruju). Ne znam da li ti je palo na pamet ali u FBI se ne bave hortikulturom i uklanjanjem sa ulica ljudi koji prodaju hekleraj i hrizanteme za osmi mart, bave se upravo ovakvim stvarima, izmedju ostalog. I posle se ljudi pitaju zašto je svet u večitom kurcu i zašto se ništa nikada ne menja - zato rodjače što nećeš da podješ od pretpostavke da su navodi ovih ljudi bar delimično tačni. Može čovek biti doktor, nobelovac, šef biroa...Optužićeš ga da je dokona budala i otići da gledaš ligu šampiona.

probaj ovako:

Kako da ne, bivsi sef FBI, umesto da uziva u penziji, odjednom optuzen da se bavi korupcijom, pedofilijom i na kraju naprasno umre zdrav - a pred smrt tvrdio da pokusavaju da ga otruju. Jel stvarno mislis, da FBI nije sposoban da uradi tako nesto, i odmah odbacujes bilo kakvu mogucnost da je mozda nesto od ovoga tacno?

Ostalo je visak. Lose napisano kicenje 1 ideje. Ne mogu da te citam jbt, treba mi 10 min da provalim sta lupetas.

jedva sam ovaj size napisao, trudeci se da razumem napisano, i dobra je verovatnoa da uopste nisi to hteo da kazes

Čuj "veruju u satanističke kultove" - pa čoveče satanizam u USA je javni, legalni pokret koji ima svoje hramove, plaća poreze i broji desetine hiljada ljudi. Gde živiš ti? U ćićevcu?

da, i poprilicno je bezopasan. proseravanje. veca sranja pravili katolicki svestenici nego bilo koji od tih registrovanih satanista.

mislim da o tome i pise jebac, doduse malo sirovije: dajte malo kreativnosti sa teorijama :)

https://vigilantcitizen.com/vigilantreport/wayfair-and-child-trafficking-the-rabbit-hole-goes-deep/
Кацмо код трговине крађе киднаповања итд ео један колаж

Ne znam Kelte, nemam snage. Evo ti ovaj kratki klip pa pročešljaj, imaš vrv dosta duži snimak sa ovom malom. Ovaj je sigurno medju poznatijima ove vrste, a generalno imaš ih tonu - i večito su u pitanju apsolutno iste priče, klinci do u detalj opisuju iste jebene gadosti. Ako hoćeš zanimaj se, ako nećeš šta da ti kažem. https://www.youtube.com/watch?v=c2ioRBNriG8&ab_channel=60MinutesAustralia

Da, ovo je nadaleko poznat eksperiment ali takođe nepouzdanog karaktera. Moj stav je da se ovde radi o vrlo pristrasnom pokušaju predstavljanja čoveka u svetlu nepouzdanog, neprijateljski nastrojenog, strahom vođenog i nepoverljivog. Ovim putem želim da skrenem pažnju na slučaj u kojem je Jeffrey Epstein donirao velike količine novca univerzitetu Harvard iz do sad nerazjašnjenih razloga, međutim kad se zagrebe malo ispod površine lako se dođe do zaključka da je Harvard jedan od najuticajnijih branši establišmenta i samog modernog edukativnog sistema - stoga je jasno da je Epstin koristio svoju monetarnu moć da bi na neki način skrivenom rukom kontrolisao popularno mišljenje kroz nauku, medicinsku struku i pedagoške metode. E sad - zamisli taj scenario na globalnom nivou, dakle zamisli hijerarhiju institucija čiji je jedini razlog postojanja provođenje takozvanih "naučnih eksperimenata" i ljude koji ih fundiraju, tojest prostom logikom - prati novac. Razlog zbog kojeg sam ja lično toliko skeptičan kada su u pitanju eksperimenti svih tih ljudi u belim mantilima koji navodno pokušavaju da razreše unutrašnji konflikt morala "obrazovanog i kulturnog" čoveka modernog doba i poistovećuju ga sa psihološkim profilima masovnog ubice možda se krije iza spoznaje o pravoj prirodi čoveka kroz moja lična duhovna iskustva, što psihodelična što u stanjima ekstremnih životnih situacija. Mislim da bi pravo pitanje ovde bilo kome paše da se ljudi plaše(Sick rhymes dawg xD)? Ko to želi da predstavi sliku rasizma, podele, straha, rata i ubijanja među braćom i sestrama? Zašto se toliki novac troši u apstraktne spekulacije o nekoj sci fi budućnosti gde se zbog prekomerne populacije ljudi kolju i otimaju jedni od drugih, a prosta istina o obilnosti, dovoljnom prostoru i jednostavnim načinima za rešavanje i najtežih pitanja svih tih problema ignoriše i gura pod tepih? Jebiga preterah sad sa ovim postom ali to sam uradio s namerom da dobijem odgovor na pitanja: Da li želite decu? Da li bi hteli da ta deca pohađaju iste škole kao i vi? Da li naša deca, naša budućnost treba da imaju pristup tom moru informacija skrojenih s namerom da ih otuđe jedne od drugih? Moj odgovor je da je to psihološki pakao u kojem ne bih nikad živeo, ali to sam samo ja vrv ima neko dalekosežniji pogled na stvari.

celt
melkijades, previse su ti ovi postovi komplikovano ispisani a malo sta kazu, krenem da citam i da pokusam da razumem i negde oko 4, 5. reda pocinje polagano da me hvata neka cudna nelagoda, kao da citam nesto na jeziku koji onako polu razumem, dovoljno da razumem poneku rec i misao tu, al nikako da razumem poentu i sta hoce sustinski da se kaze tekstom.

Upravo si opisao samog sebe, ha!

Odnosno opisao si svoje postove, ne daj bože da si sebe opisao to bi bilo već jezivo

Zašto se toliki novac troši u apstraktne spekulacije o nekoj sci fi budućnosti gde se zbog prekomerne populacije ljudi kolju i otimaju jedni od drugih, a prosta istina o obilnosti, dovoljnom prostoru i jednostavnim načinima za rešavanje i najtežih pitanja svih tih problema ignoriše i gura pod tepih?

e vidis ovo ti je dobro (ostalo nije).
ovo ti je isto pitanje kao i, sto su najcitanije vesti upravo crna hronika a ne lepo napisani clanci o nekoj stvari koja bi ti bas prijala da je naucis ili znas.
ljudi vole to.

https://www.youtube.com/watch?v=N26N7lQHNW8
potrazi liriks, ako nisi cuo pesmu.