Prijava

Sajt je živ…samo nije popularan. Slažem se za postere.

Pa reci Nemcima pod imenom Kajzen da vrati to i eto ti popularnosti nazad.

Pregovori upravo traju…loading…

civilizovan forum

Melki ne ovo ne nikako znam da bi ti to iz najboljih namera ali to ti je što kažu popločan put do pakla i mizerije forum nikad bolji samo da se Kazan nakane da embeduje slike, gifove i emojije al ne mora ni to ako je siromašan razumećemo

Ma ne to nego da se brišu besmislene teme poput brojanje Ejdusa itd. Da ne možeš da čerečiš nove članove jer si ti eto stari, već da te banuju na 3 meseca, ako napraviš dupli nalog da ti objave mejl, fb profil ili neki slični terorizam.

kad bi se napravilo istraživanje izmedju ljudi koji misle da bi posteri i reakcije vratili vukajliju na mapu i ljudi koji misle da bi san antonio dobio golden stejt 2017 da se kavaj nije povredio mislim da bi bilo tipa 90% poklapanja

Ma ništa ne treba dirati kažem ti

Mislim da bi trebalo formirati odbor kao sto je cercil uradio da nam se cuje glas
Moramo se zalagati a ne svako na svoju stranu nema nista od toga treba ovako onako nego puno truda i zalaganja konkretnog da se bukvalno druge stvari stave po strani i da se borimo za sajt

Pregovori upravo traju…loading…

2050: Kolonizovan Mlečni put
2065: Omalterisana cela Kaluđerica
2071: Vraćeni posteri na Vukajliju

kad bi se napravilo istraživanje izmedju ljudi koji misle da bi posteri i reakcije vratili vukajliju na mapu i ljudi koji misle da bi san antonio dobio golden stejt 2017 da se kavaj nije povredio mislim da bi bilo tipa 90% poklapanja

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah, sad but true

Pa legit bi ih dobili tho

Šmoklja
Pa legit bi ih dobili tho

sparsi ne bi mogli da uzmu 4 pobede protiv onakvih voriorsa u 20 odigranih utakmica

Pa legit bi ih dobili tho

hmm a šta bi bilo kad bi se vratili posteri i reakcije

Ma zabole me gen. za sajt, ali ako ne vrati postere ostaće ovakav i to je sve. Ako ih vrati imaće posla sa nkvd.

Ne bi bilo ništa kad bi se vratili posteri i reakcije, ovaj sajt je odavno u debelom kurcu i što bi se reklo po naški THAT SHIP HAS SAILED. A reći da San Antonio ne bi mogo barabar da se nosi s GSW ološem je jeres, pa za boga miloga vodili su preko 20 razlike u prvoj tekmi dok se nije Kawaii povredio.

tu prvu bi dobili, i MOŽDA bi uzeli još jednu, to je kraj
jak tim je bio ne sporim, ali gsw je najbolji tim ikad jbg

ali gsw je najbolji tim ikad jbg

decxko

Džordan se prevrće u grobu

oprostite zaboravio sam na najjači tim ikad, majkla džordana

Pojeli bi ih Sparsi.