Prijava

Sajt uvek može da vrati staru popularnost, sa par dorada i za iznenadjujuće malo vremena.

može i mrtav konj da prdne

Nisam prisustvovao, al da ti verujem na reč, dobar si čovek.

može ali neće, nikad.

https://kolegio.hr/wp-content/uploads/2021/04/slika-mali-princ.jpg
Samo da podsetim moderatore da nisu uvatili boga za muda čak iako su plaćeni (mada iskreno u 2021. biti plaćen za održavanje vukajlije raspale je baš blizu domašaja božijih muda)
Dobrodošli i srećan rad!

Sta nam vredi sugavi sajt kad NIKO NE RECIKLIRA

ne znam da li ste primetili, ali svako "ozivljavanje" sajta poslednjih godina (ovo je valjda 12-o jubilarno) je ukljucivalo Profa i njegove ideje. Ponavljati potpuno istu formu, a ocekivati drugaciji ishod kako se kaze to na srpskom

Ovoga puta nam Švabe drže leđa…+ Kaizen nas plaća = očekuje nešto:)

Daj onda i ti neke ideje, bomb, ja nemam ništa protiv…samo da nije partizan&renesansa i te munje:)

Ae laku noć

kolika plata, pola sendviča?

prof ozivljava sajt, agenda

1. Hehehe cao drugariiii tatatatira
2. takmicenje u pisanju definicija
3. salje mejlove "starim" clanovima
4. neki se pojave , aj kao jebem ti smaraca
5. e imam neka posla, vidimo se kad stignem

godinu dana posle
Hehehe cao drugari, moze takmicenje

Povodom afere e-mail moram da istaknem da nisam bio pozvan. Prosto uđem svakih par dana pa ako ima neko normalan javim se. Razumećeš zašto nisam pisao na forumu kad vidim bombaš na zadnje 4 teme u razmaku od 18 sati.

Ne znam šta je plan i čiji je sajt, u kojoj meri i ostale administrativne stvari.

- dovlačenje nekakvih starih autora je samo po sebi besmisleno

- dovlačenje gomile klinaca i uzimanje kakvih - takvih para je daleko smislenije

- moraš dati nešto tim klincima kako bi nastavili da dolaze, nešto vizuelno (dakle posteri, gifovi itd, pisanje tu nema šta da traži) + priliku da dodju u mogućnost da se sreću, druže i prcaju.

Dakle ako je omasovljavanje cilj - čet sobe + 3-4 redovna četa, civilizovan forum, najkul definicije stavljene u izlog + posteri. Što znači 1000 postera sa političkom konotacijom dnevno i vrv raznorazni pritisci kad sajt postane dovoljno popularan.

Jedino posteri mogu da izbave sajt. To ja govorim odavno. Prošlo je vreme čitanja. Klinci danas vole da svajpuju, imaju pažnju 5 sekundi maksimalno.

Čitanje je njima prevaziđena forma - osim ako nije lektira.

Tako da, nema ništa od definicija.

Deku ne čita moje mejlove…Pa proveri spem, ciganine kovrdžavi!

I da odgovorim bombičici - nemam ja nikakvu agendu, tebra, jedini čovek sa agendom ovde si ti <3

Cuj da se ozivi sajt, mnogo se vi cimate oko gluposti

Oživljavanje sajta definicijama je kao oživljavanje popularnosti gramofona sa novim kul printovima poznatih faca.

Šta god da uradiš, nećeš vratiti njegovu popularnost nikako. Tako da, definicije bataljujte. Uvedite postere i biće mnogo zabavnjije za sve.

Setite se samo konkursa za najgluplje postere. Najlepši momenti sa sajta ubedljivo. To sidu leči.