Prijava

Stratimir spava stigao ga:

H A L D O L
A
L
D
O
L

Ja nikad kad sam na ovom sajtu ne znam da li sam na javi ili u inceptionu

Лол, стратимир се опет самоелиминсао, оно кад и скрипта препозна да некога треба уклонити, а модератори јок

Stratimir: Voleo bih da imam srecu umesto velikog kurca shmrc shmrc:(((
Ejdus : A sto ga onda ne izvadis iz dupeta

Moderatori čekaju rasplet, trenutni rezultat se drži u tajnosti…

najjače je kako je sratimir čitavu noć jeo govna po forumu, sumnjam da je spavo.
ladno muse čitav život svodi na vukajliju, treba trajna banana da pronađe novi život i možda, ali samo možda, postane normalan.

Meni nekako smrdi da su cara i stratimir isti lik. Realno svu noć su se raspravljala samo dva lika na sajtu koja uz to imaju slične prozivke i način pisanja. Ko tu koga kopira ne znam al znam da stratimirovu šifru ima više osoba ionako

Jebo vas stratimir

neko jos bleji na jebenoj vukajliji lol.

cara J E B E
WHO D FAK IZ STRATIMIR

Ko ti skinuo dres sa avatara janpi xD

TVOJA MAMA, HTELA NESTO ZA USPOMENU

Da se preventivni ban poveća na 10 umesto 1 dan, i to bi bio neki napredak.

stratimir
Cara je govno najobicnije, eruovog ili erudiranog tipa a sad cu da ti objasnim i zasto je lik kojeg treba uvek i svuda gaziti i ne davati mu sekund paznje. Kad provale coveka, citaj- naivcinu. U pocetku glumi pristojnost, da bi kupio tvoje poverenje ali svo vreme ga apsolutno boli kurac za tebe. I sta radi dok to radi- navlaci te. Navlaci te da te namesti i izblamira na bilo koji nacin. Kod publike koja je retardirana poput njih, taj djubar i toksicni humor prolazi. Kod onih koji ih provale i znaju, njima lepe etikete "losih osoba" i slicno i bez problema izmisle nesto da ti zalepe iako se nikada nije desilo. Najvece svinje i smradovi koji daju sebi za pravo da kritikuju, a njihovih dela i njihovog ponasanja bi se i sam djavo postideo. To ti je ukratko cela filozofija o NJIMA

Stratina jadikovka o Cari...

Ali Cara davao minuse posterdzijama da ne mogu na forum hahaha

Kakav win

There's no such thing as a "limit" on this world