Prijava

mondo.rs/Info/Crna-hronika/a1571933/Daniel-Djukic-iz-Novog-Sada-peva-pesmu.html

Nadam se da ce procitati ovo.

Druze, pre nego skocis, pomisli samo kako bi bilo do jaja da sa svojom ekipom sutradan pijes pivo na nekom vasem omiljenom mestu. Verujem da biste se samo smejali ovome.

Mislim stvarno, pola sata bez komentara. Da li je to decko zasluzio?

забарикадирао се у стану да је ово америка пандури би мислили да је терориста у питању и скратили би вам муке метком у ванглу

Upali mu na gajbu, odvezla ga tinu-ninu.

Iz prepiske sa jednim od vukajlijaša, od pre ravno 10 godina :

"Imam autoimunu bolest, ali doktori još uvek nisu sigurni koju. Promenila sam desetine lekara, bolnica, terapija. Napada mi zglobove tako da se jako teško krećem (šest meseci nisam mogla sama da ustanem iz kreveta) i izaziva konstantnu viskoku temperaturu što je strava i užas kombinacija. Ima dana kada bukvalno ne mogu da podignem glavu. Prvo je počelo da mi otkazuje koleno, pa su mi bukvalno bez razloga dva puta operisali nogu jer je neki moron internista došao do zaključka da je ortopedski. Inače imam malo dete i jako mi je teško što nisam u stanju da je odgajam, prošetam, brinem o njoj kao sve ostale majke. Pijem gomiletinu lekova od kojih mi se sve ostalo u telu raspada, a frustrira me što nemam dijagnozu. Oni sumnjaju, pa sumnjaju, pa kao ovo je, pa mi daju lekove, pa ništa, pa promene terapiju... I tako jedanaest godina. Ima dana kada sam jaka i teram se na nemoguće, ali nekada me toliko boli da jednostavno ni jedan pokret nije izvodljiv i onda se izbedačim. Pola familije mi boluje od raznih autoimunih bolesti i strašno me plaši genetika zbog deteta. A inače na autoimune bolesti se nadovezuje leukemija i rak limfnih žlezda, tako da je budućnost neizvesna. Svakako autoimune bolesti se mogu kontrolisati ali ne i izlečiti, ali ja nekako verujem da će medicina uznapredovati i da ću moći da prošetam svoje dete. Eto... Tako ti je to kod mene. Večna borba".

Ako dodje do toga da razmišljate o tome da na sebe dignete ruku - setite se i toga da niste sami i jedini sa svojim sranjima, da se neki ljudi pate sa daleko većim problemima, i da ćete povrediti jako puno ljudi koje volite i do kojih vam je stalo, i to zauvek.

blindirana vrata da na vreme pobaca sve nelegalno što ima u klozet ili gde već
Za padaljku spreman frenki bio

је л жив тај твој вукајлијаш од пре 10 година мелк

Cale mu preminuo pre desetak dana (samoubistvo), nema potrebe da ga razvlacite i vi ako moraju Vucicevic, Djuka i Kurta

Ne znam Uiver nismo u kontaktu - ne poznajemo se zapravo. Nadam se da jeste i da je dobro, naravno.

Druženje s tobom Melkore je opasnije od partije ruskog ruleta.

S punim revolverom

Jedi govna Šmokljo, udavih se kafom hahahahahah

Frenki ojebo!!!
Jebeš ju tjubera koji ne pravi scenu tu i tamo.

Mora malo da se angažuju službe da se podgreje atmosfera. Stop mlakonjama na yt

VIVA LA FRENKI

Nznm caro meni je to totalni ali ono apsolutni potpuni idiotluk čak sve i da imaš jedva 14 godina

Pazi manijače sve se može tumačiti na razne načine.
Frenki je gurao taj neki svoj rad opet iz svojih razloga. Kada se stvari pogledju detaljno sve ima svoj logičan sled, fora je što mi nemamo uvid u tuđe stvari pa ispadne idijotluk itd.
Jbt meni je sramota što ovde iznose svoje reference i stvari iz rl radi nekog kurčenja a da ne pričam kakav stav imam prema youtuberima koji je to svemirski besmisao. Ali nekome nije.

Podržavam Frenkija, ima puno pravo da se zajebava i da zajebava.
Dopizdelo mu jbt, daj nešto življe u kurac!

Šta znam brt, ja bih mu izlupao par šamara da sam jedan od onih vatrogasaca.
Čisto za primer

Inače za one koji nikad pre nisu čuli za njega ostaje upamćen kao Danijel, jutjuber iz Novog Sada.
J U T J U B E R
U
T
J
U
B
E
R

iz ns