Prijava

Može lock?

Apsoultno.
Zap je dokazao besmisao, nije postigao ništa, nije se desilo ništa. Sve je isto kao i pre otvaranja teme.
Nikakvi dokazi nisu izbačeni, sve je na rekla kazala patetici. Moglo je i na pvt sve da se odradi.

+3 dana bana zapati zbog spama foruma. Malo da se opameti a ne da stratimiriše

Evo sad po toj stranici ispade da na svakom ćošku vreba silovatelj sa punim džepom rufija.
Ako neko pisne da ga preteraše malo podržava kulturu silovanja, ima i latinski naziv za to, pu đubre, sram e bilo.
Hahaha i zagovaranje nošenja poklopca za piće od kuće, ili čaša koje registruju drogu u piću.
Alu folija ili ja grešim i BG je baš tolka seprička jama (pošto svi primeri su iz BG klubova i splavova nekih)?

Dobro tebra ne vidim sto bi ti smetalo da imaju poklopce ili kakvu drugu zastitu. Ono kao pojas u autu ili air bagovi, kontas da je za svaki slucaj al za ne daj boze, bolje da imas nego da nemas. Ne verujem da su takve price, makar vecina, bulsit. Evo muja sto ispricao za ovog njegovog debila. A pre par godina upoznam jednog lerdija jaceg i lik mi kaze da posle vutre eksera i spida najvise zaradjuje na tim rufijima mrtvim, bukv ih proda vise nego koksa ili pajda

Jel ćemo da ignorišemo činjenicu da je cara taj koji je, u maniru vernog psa, poslao mylyci sve odavde?

Milicu ne poznajem ali je Pezos govorio ranije da ona miriše kurac svom dečku kad dodje kući da ustanovi da li je prevario ili ne

Zato i agituje lock-ovanje ove teme, ne bi li se sve zataškalo. Beta cuck.

True fact.

Ofc da sam poslao.

Sašila te je na kraju jbg.
Ispao si nubina a najveći uspeh je što si joj dao povod da se vrati na sajt.

Bravo zape.

Ok, ovo je bilo lakše no što sam mislio, očekivao sam neka poricanja.

Beta cuck... poeni za reputaciju u minusu jbg...

Ok znači ona je došla kad joj je Cara poslao poruku da je pljujemo ok ok ok

lol
pa šta si kontao, ogovaraš nekog koga nema x godina jbt.
Klasično hijenisanje

jok ajmo sad negativno pisati o random liku sa sajta koji nikada nece videti to, jel to poenta

Ja ne ogovaram tvoju drugaricu milicu iz stvarnog života, ja ogovaram mylycu, tj ne ogovaram, nego sam iskopao par stvarčica u trenucima dosade da ukažem koliko je ta priča o aktivizmu ŽP smešna i fejk. To bi ostalo na tome, to je i trebalo ostati na tome, nedeljna sprdnja nas nolajfera ovde.

E sad, što je to tebe ogolilo kao podanika, i to što se ona uspaničila pa došla, samo je šlag na tortu.

Al dobro, bitno da se nešto dešava lolo

Dobro tebra ne vidim sto bi ti smetalo da imaju poklopce ili kakvu drugu zastitu.

Nemam ništa protiv. I siguran sam da je većina priča istina (uz obavezan jedan deo koji otpada da se riba uvoštila od pića al ne mama, sipali mi drogu)
Samo mislim da je to slippery slope što se kaže. "Zabrinuti" društveni aktivisti uzmu nešto i naduvaju ga preko mere, i ubrzo je nova stvar oko koje se pičkaraju muškarci i žene, dok oni zadovoljno trljaju ruke jer su relevantni.

I da se ogradim razna red pill razmišljanja isto tako lako odu u toksičnost na drugoj strani.

Ništa ja ne verujem dok ne vidim sise

Ne znam, ja sam očekivao neko ozbiljno raskrinkavanje a ispalo dokaza bez.

Caro vidim da ti je mirisanje kurca ok

Raskrinkavanje u kom smislu? Ja sam podelio one njene postove, njih 30-ak od pre 10-ak godina, koji bi bili skandalozni njenim woke pratiocima na ŽP, na način na koji ŽP bez dokaza razapinje druge. Na koje si rasrinkavanje ti mislio, da imam dokaze da prodaje vojne tajne rumuniji lololo. Poenta je u licemerju i dvostrukim standardima. I ta poenta je juče dokazana. Ovo tvoje podaništvo, 0 me je iznenadilo, nažalost.

A oko tog mirisanja kurca, nemojmo da se spuštamo na njen nivo. Bez dokaza optužuje i vrši inkviziciju samo ŽP.

Izbacio si samo njene random šiz postove sa jebanja i drugih tema, sa externih sajtova nisam ništa video.
Loše si marketinški priču odradio, sve je ispalo trivijalno, uradio si neke insinuacije da je ovo ono.

Već sam rekao ranije, boli me kurac da idem na externe sajtove i stranice.
Ja ne radim to. Nisam to. Ne.