Prijava

STOP NASILJU NAD MUŠKARCIMA

Još se ona smeje mojim psihičkim problemima, karikirajući moju rečenicu gde sam "pred provalijom".

To nisu reči i dela aktiviste protiv nasilja. Ali valjda, mene uništiti se može, i legitimno je. Ja sam bukvalno pred hospitalizacijom zbog ovih njenih reči. 6mg bromazepama sam popio i ne mogu da se smirim.

Ali za moj slučaj se neće čuti, nisam žena i sa juga sam Srbije.

I ona nastavlja, sa sarkastičnim tužićima, njoj nije stalo dal ću ja da se povredim ili ne

стало ми је

Podelila si moje lične podatke na sajtu, koje čuvam deset godina. Meni je privatnost najvažnija stvar u životu.

Ovo je kraj... neka bude što biti mora...

moramo da pocnemo da udaramo vukajlijase gde ih najvise boli da bi se vratili na sajt
make vukajlija great again

ахахаха на сву срећу не боли ме, морам да признам да ме јако забавља и ето да, мејк вукајлија фан аген

Zabavlja te,a ne znaš u kakvom je stanju kimi. Kako možeš da budeš tako surova...

Ne javlja mi se čovek na telefon sat vremena posle one tvoje objave.

да језива сма особа

надам се да ће запата бити добро

Sto sve pratite iz ofa majku vam jebem

Zap vrati se vaksinisaćemo se svi

Milica jedna od najlosijih picaka koje sam ikad video. Neverovatna aseksualnost.

Zenska posla poprilicno kancerogena i toksicna stranica, licemerje i da ne spominjem. Skup lezbaca i zena/majki/kraljica sto tandrljaju mekiku jedna drugoj svakom objavom/komentarom.

Mada imale i dva-tri OK posta do sad, sta znam

+++
potpuno slaganje sa ovim postom.
Mylyca ty i tamo ok, ali ona jovana bože sačuvaj kakvo licemerje, mržnja ka muškom rodu i napadno forsiranje kancerogenog feminizma.
Razapinje i javno kastrira svakog osumnjičenog i pre dokazivanja ili neke presude, totalni amaterizam i noobarstvo.

Of radi ozbiljno, nemoz server zakuca zbog 5 online blejaca.

E sad drugo, prejadne su ove prepirke tuzbe a sve bez propratnih linkova i realnih dokaza, sve je na rekla kazala

Real feel: 0%

Da idem na neke eksterne sajtove boli me kurac. Ko pravi svinjarije van vukajije nebitan je. Treba ga jebati tamo gde pravi sranja.

Sta je vuka, neka roditeljska kuca pa kad napolju pravis sranja dodjes kuci na peglanje. Prihvatam i tu opciju. Ovde svi uvek moga da se vrate, odavde su valjda i potekli cim je tako.

морам да те питам пипачу, јел та јована сад с нама у соби? пошто нмамо ниједну јовану на жп лололол

koliko se jovana isfrustrirala kad nije uspela da kastrira baku praseta. Htela da organizuje javnu giljotinu u centru NS. Mislila da je legalno ako ima dovoljno lajkova i ako je podrži lgbtq lobi :(
tyžno

bojana ne jovana, odavno ne pratim stranicu, ona veća od tebe sa ogromnim zubima.

pošla na helowin zalutala na svoju svadbu