Prijava

чекај хоћеш да кажеш да ти ниси фрустриран што бака прасе није досад уштројен

Inkvizitori, perjanice kancel kulture, to su ŽP. Plus malo ekologija jer to je sada moderno. I iskonska mržnja prema muškarcima. Sve u odori neke borbe za obespravljene.

I kad malo čačneš, zagrebeš ispod površine, bivaš doksovan. Kimi mi se 2h ne javlja na telefon, i krivim isključivo milicu.

Bohor Pseto Skočimiš i onaj što je sad Rakiještina na fejsu jedini normalni likovi ikad na ovom sajtu

Hvala maestro, tako bratu

onaj što je sad Rakiještina na fejsu

који аутор је у питању

Nema sanse da se sam setim ali da mi neko ponudi tacne odgovore pogodio bih

Uzela pare od NVO, i sad se usrala da njena onlajn prošlost ne dospe u javnost, da pare ne bi presušile. Tako jedino objašnjavam njen dolazak ovde. Sad pokušava da se opere, ali the cat is out of the bag...

Nego, nemoj da su i nesrećnog frenkija ove dve nešto maltretirale, pa da uradi ono od sebe... malo treba da im se zameriš, a on je, nesrećnik, imao neke upitne stavove... mozda zato mylyca ima grižu savesti..

Nesrećni frenki je imao onu epizodu sa četnicima, to je mylycine šefove iznerviralo, i dobile su zadatak da ga unište. A ovamo kao drugari, psihicko zdravlje blabla

Dobro je kimi, bez brige, javio se.

Ali otrežnjujuće je znati da mylyci njegov život vredi manje od nečijeg iz mylycine femi-nazi klike. Sve je arhivirano, printskrinovano i biće uskoro objavljeno.

Od njenih skandaloznih postova gde proziva Jevreje, Rome, osobe sa invaliditetom, viškom kilograma, seksualne radnice, do današnjeg dana, gde autora Kimi Raikonen, čoveka sa mentalnim problemima, bukvalno nagovara na samopovređivanje, smejući se u lice njegovim vapajima, i kao šlag na tortu, čineći njegovo doksovanje.

Ženska posla, nema to veze sa ženama. Ovo su posla jedne nasilne, osvetoljubive i licemerne osobe.

Nema sanse da se sam setim ali da mi neko ponudi tacne odgovore pogodio bih

Onaj što tuče mater svoju?

Može lock?

Inače peglirah na tu stranicu ŽP…Al dobro, ja pegliram na skoro sve na internetu.

Msm da je zap hteo da kaci neke linkove nzm bolje sacekaj njega

Još pre 3 godine sam vam pisao kakav je frenki, kockar, narkoman, lopov. Fast forward...videli ste sve i sami na tv-u kakav je.

Sad sam malo mylycu čačnuo, devojka šatro humanitarac, u suštini fašista, vratila se u panici na sajt posle ŠEST GODINA, da se pere i pravda belom muškarcu, "nisam ja, nisam ja to šerovala", poraz njene feminističke ideje.

Djordje jeste lud ko kuvana noga. Al Djordje otvara oči.

Evo sad po toj stranici ispade da na svakom ćošku vreba silovatelj sa punim džepom rufija.
Ako neko pisne da ga preteraše malo podržava kulturu silovanja, ima i latinski naziv za to, pu đubre, sram e bilo.
Hahaha i zagovaranje nošenja poklopca za piće od kuće, ili čaša koje registruju drogu u piću.
Alu folija ili ja grešim i BG je baš tolka seprička jama (pošto svi primeri su iz BG klubova i splavova nekih)?

Sad sam još malo prolistao stranicu i mogu da zaključim da bih je zbog količine gluposti i loših saveta preporučio eventualno nekom neprijatelju.