Prijava

Profe je l trebaju neke pare šta, ne razumem

A neka ostane, ne zatrpava toliko ajd sad

Pametna dosta tema ova sto je otvorena, nekad beo ok al u zadnje vreme sve sam poremecen.Onaj ko ima pokusaj samoubistva iza sebe sigurno imao neku bas veliku muku.Tacno mogu osetim ono kroz namerno nepricanje kako ljudi te nepodnose.

Atomski brate moj napaceni drzi se, zovi ako treba nesto

Tacno mogu osetim ono kroz namerno nepricanje kako ljudi te nepodnose

Jebo druge. Realno. Jbg ako je već došlo do takvog mraka da se diže ruka na sebe - pa jebemu gde su bili ti neki drugi sve to vreme, bar neku lepu reč da kažu ako ništa drugo. Jebeno jako, kako i najbliži ne uočavaju patnju - možda neki manji deo, ali čak i ne slute koliki je ponor u čoveku ponekad, jako dobro to umemo da čuvamo. Japanci kažu da čovek ima tri lica - jedno za sve druge, jedno za bližnje, i jedno čuva samo za sebe. Da nekenjam previše - nemoj neko da se samoubija, užasno je, ostavlja neizbrisiv trag na mnogima, zauvek. Najteži je greh pred Bogom, a i sve to prodje, jednako kao što i dobri dani prodju. To je normalno. Uostalom, što kaže psihologija - samoubica je prikriveni ubica. Nisi problem ti već neko drugi s kim ne znaš kako da se obračunaš, kako god, ubistva, samoubistva...Nisu rešenje.

nekad beo ok al u zadnje vreme sve sam poremecen

Ovo bukv posmatraj ko ciklus, plima oseka fazon bukv

Ko nije za zivota prso nije nikad ni bio normalan bukv

Mada generalno svaka sjebanost ima svoju poentu da se cimnes nesto uradis promenis jer u glavi dokurci radis uvek isto i onda bukv mozak te drka da nesto promenis krenes radis, sto te vise glava drka znaci da je potrebniji novi izazov tj promena bukv

@AtomskiMiš

Druže dragi, volela bih da te častim čajem, ili nekim toplim napitkom, i da ti objasnim da se život živi u inat onima koji su te poremetili. ❤️

Kakvi prekidi života, alo? Imam preko neke drage ljude koji će ti jebati nanu naninu ako odeš onde od svoje ruke, sčuo?

Hahah de je sad ona kletva kad budem 5m pod zemljom ima da vam ugase sajt siktavci opnokrilci hahahha nailnici kad sve bude na pajsad rtsu looooooooooooooool

Dnevnik rts uvodni deo odma posle vucka: danas je ugasen sajt vukajlija.com steciste nasilnika naime autor avii je skakala sa takve visine da se zakovala 5m u sljunak zbog pajsad matretiranja na forumu

Hahahahahhahaha ja sam ipak samo vhor atenšn ☺️ Nikad se ne bi ubila, braćala. Nikad. Nisam sposobna za to. Čak i uz svu bol sveta, uz nesnosnu patnju, volim kad osetim da se podignem iznad toga. Šta sam sve preživela, zabole me. Najbolji deo života mi dolazi, a ja ću da se roknem, oću juče. Malo volim drame i tragedije pa mi ovde dođe ko da sam u nekom filmu ☕

A što čaj ili topli napitak. Je l' to odvraća samoubice i to. Xd

Ok, ja volim hladna pića, svako ima svoj ukus.

Ali ovaj deo gde se život živi u inat nekome, je skroz pogrešna polazna tačka.

Iako mi je i život pajsad filmčina. Jbg. Neki se ljudi rode tako, nema puno filozofiranja. Il' voziš ulogu il' te nema. Eto tako

A što čaj ili topli napitak.

Zato što prezirem alkohol i imam svoje razloge. Iz principa. A i alkohol uglavnom pojačava emociju koja dominira trenutno. Tako da suvi šit svakako.

Dalje - naravno da se živi jer se život voli, prvenstveno jer je lep. Ali ako smatraš da si sjeban do te mere da ništa drugo ne može da te vrati nazad - inat je najbolja opcija.

Vrlo prosto.

I nije istina da je inat skroz pogrešna polazna tačka za osobu koja je na ivici ponora i pilji u njega. Nego je najjača moguća tačka ka nazad, ka osvešćenju. Ako nema inata, ako nema nikakvog unutrašnjeg impulsa te jačine da se makar i životu svetiš življenjem, onda nema ničega u čoveku. On je onda već mrtav. Ne možeš čoveku koji se sprema da skoči sa stene da kažeš "Ej život je lep!". To je poslednja etapa gradaciono. Mislim, ako odista želiš pomoći. Ako želiš da skoči - reći ćeš mu to i on će te u istom trenu prezreti i predati se svojoj nameri.

Ja imam samoporažavajući poremećaj ličnosti plus sam pritajeni narcis, međutim svestan sam toga već nekih godinu dana skoro pa se polako migoljim iz čaure.

Okači neki link u vezi toga Totali znam da imaš, a meni valja ko leba

El se javljao tazz dog stae snjim

meni treba nešto za kontrolu bijesa ako imaš