Prijava

hezno prekinuo si totallyu streak, nameračio se čovjek da njegovo ime stoji ispod svake posljednje aktivne teme

zezno ga je i brat kameni

Timbe je rekao ne može da bude

meni treba nešto za kontrolu bijesa ako imaš

To je vrv neki stari bes koji treba pustiti iz sebe. Al ne tako da mrziš ljude i da razlupaš pola kafane kad ti dodje, već da skontaš šta je tačno. Imao sam na terapiji situaciju da sedimo i radimo nešto, prethodno sve super, baš lep dan, ja dobro raspoložen itd. I u trenutku zaćutim i preplavi me stravičan bes, naizgled bez razloga. Pita žena - šta je, reko dodje mi sad da ustanem i da razlupam sve oko sebe, i vas, i sto, sve po sobi, celu zgradu, čitav svet...Pita žena zašto, reko ne znam, došlo mi...I onda kreneš tu da kopaš da vidiš šta je. Onda to izbesniš, isplačeš, pustiš iz sebe i nema više.

0 pa 0... Za sindrom pod nazivom "mali stidljivko" izgleda nema leka. Strah te da se izraziš, strah te da kažeš nešto jer šta ako ispadeš budaletina, strah te da stupaš u nova prijteljstva, strah te da ideš na nova mesta koja zahtevaju komunikaciju sa ljudima, strah te da kažeš šta misliš, sirotinjski rečnik, itd...

Odlaganje obaveza, još jedna pošast...

0 pa 0... Za sindrom pod nazivom "mali stidljivko" izgleda nema leka. Strah te da se izraziš, strah te da kažeš nešto jer šta ako ispadeš budaletina, strah te da stupaš u nova prijteljstva, strah te da ideš na nova mesta koja zahtevaju komunikaciju sa ljudima, strah te da kažeš šta misliš, sirotinjski rečnik, itd...

Zato što "nisi dovoljno dobar". Vrv su te u detinjstvu previše kritikovali

ima, bukv alkohol. istinski pomogne, ali u normalnim količinama, jer ako postaneš alkos da bi mogao funkcionisati, propo si.

Pederu jedan pa gde su linkovi što sam tražio