Prijava

pa normalno, ne želim da mi testisi izgledaju kao vrh tvoje glave, zato ih i brijem.

Лол како смете сечивом око мудетине. Трим на нулу.

"Sutra da ga obriješ, rekla sam da oću da ti popušim a ne da pasem travu".

Dogodilo se, ne meni doduše već drugaru. Ne znam jbt šta sve nećemo raditi više i za koji kurac uopšte? 17 godina školovanja, ulaganje u sebe i svoju budućnost, sticanje - znanja, veština, razvijanje kvaliteta i potncijala, sticanje novca, gradi, dogradjuj, prefarbavaj, menjaj nameštaj, prodaj kola kupi bolja, idi u Nemačku, radi, vrati se, nauči jezik da ti daju više para i bolje uslove, smršaj, zategni se, idi na fitnes i jedi kinou i čie, emancipuj se, biraj bolje garderobu i s kim se družiš, pusti bradu, podšišaj bradu nije ti to prašuma, ošišaj kitu, obrij kitu...Za šta jebeno, da bi se ta jedna neka žena privolela da ti rodi našljednika i još koje dete možda pride, ako se ne smori posle prvog i ako nije suviše frigidna i loših navika pa ne može bez cimanja i mora na veštaka, i da bi se sa njom kako - tako proživelo tih pedestak godina, ako je sreće i zdravlja, od kojih će 70% vremena a ne više, ako je sreće i zdravlja, da otpadne na kenjanja, ujedanja, glavobolje, ljubomoru, prevaspitavanje tebe kao muškarca, čoveka, biće koje prdi smrdi prlja sudove i od kog je mogla bolje al eto, jebiga, uzela te iz sažaljenja i ljubavi jer je bilo nečeg u tebi, tako je mislila al eto ispade da se zajebala? Sva ta cimanja za to - i još kitu da brijem, oću boli me kurac, ni kravatu neću da vezujem a još da stružem po testisu sa trorednim žiletom u nadi da se neću iseći ko Vukašin Golubović na kvalitetnom viskiju. Mrš bre.

Pa ako uspe da se napase ili je mnogo dobar diptrout ili nije dobro brate

Posekao sam mudo jednom dok sam brijao, i to oko zile one jedne, usro sam se ziv, srecom nista strasno

Ja sam ga dvaput zakopčao u šlic slučajno. Ajao ala je to belaj bio, ne dogodilo se nikom.

Čuvajte i puštajte kosu dok je imate. Biće vremena za ćelavost. Uživaćete i u tome ne brinite.

O mudima je rec gospodine

Hahahahahahahhaahhahahhahahha

Ne znam jbt šta sve nećemo raditi više i za koji kurac uopšte? 17 godina školovanja, ulaganje u sebe i svoju budućnost, sticanje - znanja, veština, razvijanje kvaliteta i potncijala, sticanje novca, gradi, dogradjuj, prefarbavaj, menjaj nameštaj, prodaj kola kupi bolja, idi u Nemačku, radi, vrati se, nauči jezik da ti daju više para i bolje uslove, smršaj, zategni se, idi na fitnes i jedi kinou i čie, emancipuj se, biraj bolje garderobu i s kim se družiš, pusti bradu, podšišaj bradu nije ti to prašuma, ošišaj kitu, obrij kitu...Za šta jebeno, da bi se ta jedna neka žena privolela da ti rodi našljednika i još koje dete možda pride, ako se ne smori posle prvog i ako nije suviše frigidna i loših navika pa ne može bez cimanja i mora na veštaka, i da bi se sa njom kako - tako proživelo tih pedestak godina, ako je sreće i zdravlja, od kojih će 70% vremena a ne više, ako je sreće i zdravlja, da otpadne na kenjanja, ujedanja, glavobolje, ljubomoru, prevaspitavanje tebe kao muškarca, čoveka, biće koje prdi smrdi prlja sudove i od kog je mogla bolje al eto, jebiga, uzela te iz sažaljenja i ljubavi jer je bilo nečeg u tebi, tako je mislila al eto ispade da se zajebala?

https://m.media-amazon.com/images/I/413l1qf-yBL._AC_SY780_.jpg

+1 :D samo obrni rod ;D