Prijava

Pa da sam klinac mozda bi i stavio sve te stavke sto si naveo/la, Svojerucno sam ih pravio.

Radi se o posterima Milisav.

poster je bio sa zadnjim brojem 15739

Al ok, ako moze neko detaljnije objasnjenje bilo bi lepo.

Eeee, vidiš, Milisav se briše automatski. Imam previše Milisava, nije više zanimljiv, mnogo ga forsirate.

Sad pazi, ne znam o kojim posterima je reč, pa pišem napamet.

Radi se o 4 do 5 postera koje sam ranije napravio, Nisu skorasnji.

Niti su forsirani. Zadnja moja dva postera nisu imali veze sa istim.

Primer 1 i primer 2

Mislim da je raspon postavljanja par meseci postera u pitanju ( mislim na izbrisane postere )

:)

Ne znam, zaista. Ne mogu da ti dam tačno obrazloženje jer nit' znam koji su posteri, nit' sam ih ja brisala. Jedino ako se moderator koji je obrisao seti istih, pa on da ti bolje objasni. Ali to je samo ako.

Mogu da pretpostavim koji je mod al ne bih da gresim.

Ok pitanje za trenutnog moderatora koji je online dali bi ti isti posteri kad bi ih ponovo postavljao bili obrisani?

Pa da. Fazon, ako su obrisani jedared, onda vazdan ne trebaju biti tu opet.

Radi se o Milisavu, izvornom posteru oko cega sam napravio Ciklus postera, dok su ostali kopirali moj fazon.

Kad bolje pogledam bilo 52 postera sad ih ima 39, nisam sve brojao koji su izbrisani niti mogu da se setim svih, al glavnih 8 do 9 znam koji su.

Ostali su mi nebitni.

Postavio sam pitanje oko postera jel nisam ni sa cim izazvao takvu akciju moderatora, al nije da mi je zao postera, vise bih voleo da mi je receno "E care, slusaj, obrisacu ti postere smorili su me" i kraj price.

Ne bih postavljao pitanje ni jednog sekunda. Al ovako me bas interesuje zbog cega su izbrisani.

Мене само занима, је л' бришете све форе са Хрватима или само оне које ја поставим? Мислим, јбт нисте ваљда сви из Илока, у курац...

Ovu ideju sam dobio citajuci jednu definiciju
http://vukajlija.com/bezidejnost/203354
a mozda je to i sama ideja definicije, nebitno.
Predlazem da modovi ili server po random metodi izaberu jedan termin, pojavu, bilo sta za definisanje autorima kao izazov. Ne mora to da bude svaki dan recimo jedna tema jednom nedeljno da bi i oni koji se redje loguju imali sansu. To je za one kojima malo nedostaju ideje. Ovi koji imaju svoje ideje mogu da furaju svoje fazone.
Predvidjene beneficije ove novine:
1. Masa "bezidejnih" klinaca bi zaokupila svoje mozgove da sto bolje definise zadatak.
2. "Procackali" bi arhivu vukajlije i videli kako to drugi dobro ili lose rade.
3. Upoznali bi se sa autorima koji su retko aktivni ili vise nisu aktivni.
4. Skinula bi se prasina sa arhive koja sigurno postoji.
5. "Procackali" bi i druge izvore znanja i naucili nesto.
To je moj predlog i predvidjanje mogucih benefita.

Fala na odgovoru unapred i proceni da li je ideja prihvatljiva

Šta mislite da se na stranici sa posterima postavi jedno dugme, i kada se klikne na to, da otvori stranicu na koju će se kačati posteri sa fejsa. I svi će biti srećni. Jedni ih neće viđati, osim ako to stvarno žele, a drugi će moći da uživaju samo u njima... :)
Ili neke kategorije postera...

@stefankostic: loša ideja.
@poonmoon: ok je ideja, predlagano, a i u nekoj formi bilo aktivno jedno vreme. nije se pokazalo kao dobro zbog ljudskog faktora.

Da li se uzima na razmatranje i pod kojim uslovima ako neki član obeleži određenu definiciju za brisanje (zato što nije definicija, vic je, loša je na mnogo načina) ili se te definicije moraju prijaviti na forumu? Hvala.

@PMS: Uzima se u obzir,ali to ne znaci i da ce definicija da bude obrisana. Jednostavno, skrece paznju i to je to. Takodje skrece i paznju na one koji sve definicije jednog autora obeleze za brisanje jer su bzvz izdrkani na njih.

@vv: Definicija obrisana, u postere ne zalazim.

I dalje cekam odgovor zbog postera.

Atomic bump

Zaboga!

Već sam postavljao slično pitanje ali sada sam baš iznerviran. Ne znam da li je u pitanju bag ili mi je neko od moderatora pobrisao pluseve i minuse koje sam dao.

Sinoć krenem polako da čitam komentare koje sam ostavljao na tuđe definicije. I veliki broj definicija je neocenjen! A na mnogo definicija sam ostavio komentar.

Nisam hejter ljudi, nemo mi brišete ocene, ja stvarno čitam pre ocenjivanja. Već sama činjenica da sam ostavio komentar a ponekad i više njih dosta govori.

Nešto mislim da nije reč o bagu jer smo se već žalili i Kaizen je to rešio, ovde:

http://vukajlija.com/forum/teme/9533

Pozdrav!

Драго ми је да је модераторима коначно дошло из дупета у главу и кренули су да бришу глупе дефке. Надам се да ћете наставити у истом ритму, а и да ћете пустити воду барем за делом гомиле гована од раније.

vukajlija.com/ejpril-o-nil/204590#comment_547686

Zasto mi je obrisana ova defka? Ne verujem da bi 100 i nesto ljudi dalo plus da misle da je nekvalitetna.