Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/7634?strana=112#post_533296
http://vukajlija.com/zabava/posteri/14771

@Obozavalac, evo nasao sam ti ja :) to je najmanje sto mogu da uradim za tebe, necu ti vise dirati profil, sam si mi rekao sifru, izmeni je...kad se stvar malo oladi recu ti i ko sam

jbg, nisam mogao da odolim ono da napisem celtu ono a nisam teo da ja popijem ban :) izwwwini

p.s. nisam zloupotrebljavao za glasanje

Kako neko popije etiketu hejter?

Kad izklepeće nekom mnogo minusa.

bez citanja definicija

Ko piše na tviteru i fejsu u ime vukajlije?

A da li se ta etiketa može skinuti? I kako? :)

Зашто не бисте рекламирали нпр. неку квалитетну дефиницију која је изгубила у трци за дефиницију дана?
Овако се фаворизују дефиниције.

ne reklamiram ja ništa. samo ostavljam ono što je ili meni zanimljivo i što mislim da bi drugima bilo.

inače "definicija dana" ionako broji zadnje dana i uskoro će biti ukinuta.

Kaizene, hvala.
Nem0, etiketa se može skinuti tako što ćeš biti primeran vukajlijaš, i nećeš više nikoga hejtovati. Neko od moderatora nakon nekog vremena to primeti, i skine ti etiketu.
Stiven, da li misliš na reklamiranje na fejsu i tviteru?

Što Kaizene, za def. dana?

Kaizene, šta će se onda nalaziti na naslovnoj strani?

ne reklamiram ja ništa. samo ostavljam ono što je ili meni zanimljivo i što mislim da bi drugima bilo.

Сматрам да није у реду ставити дефиницију која се такмичи, што због аутора, што због неких квалитетних дефиниција.

inače "definicija dana" ionako broji zadnje dana i uskoro će biti ukinuta.

Одлично, супер вест. Хвала на одговору.

Стефане, првенствено мислим на фејс, твитер немам.

@Ming zato što ubija opušteni duh sajta, unesi neku nervozu zbog tog takmičenja oko 1 definicije. pa se smišljaju razna pravila da bi sve bilo regularno itd itd.

@StefanKostic nesto na foru popularne u poslednjih 24 sata, tako nesto. videcu kad krenem da radim na tome.

A planiraš li šta sa posterima? Hoće li biti skoro groblje postera, ili bar pretraga?

do kraja godine sigurno ...

Ming zato što ubija opušteni duh sajta, unesi neku nervozu zbog tog takmičenja oko 1 definicije. pa se smišljaju razna pravila da bi sve bilo regularno itd itd.

Istina je, ali opet, s' druge strane, ona ima svoju draž i takmičarsko-konkurentski duh. Ja sam protiv ukidanja (ako to nekoga interesuje :) ) ali u mlakom odnosu... 55:45%, protiv. Spletke zaista umeju da budu nepodnošljive... Sve'eno mi, kako god da bude... :)

http://vukajlija.com/forum/teme/1001
molim moderatore da se uozbilje i preimenuju ovu temu :P

Нешто ми се мотало по глави пре неки месец, а никако да питам, па реко сад да пробам. Што се тиче моје миљене игре "1".
Лагао бих ако бих рекао да није битно што је моја, али ћу вас слагити и ево рећи ћу да није битн што је моја.
Вероватно неки нису схватили поенту из мод тима или јесу али су сматрали за не прикладно. Ако јесу није ми јасно зашто мора бити без спема, јер је та игра баш направљена да људи могу да спемују без разлога и са разлогом у исто време. Наиме ако погледате друге игре где се не зна ко коси, ко воду носи, ко вози трактор, ко затвара странице и ко коме дрма кавез и руши снешка, не видим разлог зашто не би постојала типична изворна спем игра.
Дакле моје питање у сажетом облику гласи, да ли може 1 да постане 1, како био прави спем остао спем, а не покушај спема без спема. Тренутно је некако ц/п типа и није то то. То ти је како када поредиш рецимооооооо фудбал и америчку јајоруку коју називају фудбалом.
Фала на времену и извињавам се на сметњи али горим од жеље да правим квалитетним одговором.

Све најбоље, ваш En_Dotter!