Prijava

Ipak ova tema treba da bude zaključana. Po mom mišljenju.

Surovi, ja ne apelujem ovde da se bilo ko banuje, ili da mu se produži ban. Ne. Ja bih više volela da JTU ne provodi toliko vremena banovan, ali da se ponaša.
A ako ćemo o ličnom stavu prema njemu, ne, nije mi zabavan i ne zanima me šta radi. Znam samo da, kad sam došla ovde, bilo mi je žao što ga ljudi napadaju, misleći da je to zbog njegovih nazovi nekonvencionalnih stavova (feminiziranosti, čega već), ali sam ubrzo uvidela da je to zbog njegovog potuljenog omalovažavanja.
Uostalom, radite šta znate. Ovom prilikom bih pohvalila Bleka, jer me je banovao kad sam ja vređala, bez obzira što se znamo. To je za rispekt jer meni dadilja ne treba. Samo malo razmislite na ovu temu, nije vam prvi put da vam neko priča ovo, a, naravno, radite kako god hoćete.

Pročitati Slavkov post.....3 puta za redom.

ja prvi neću toleerisati ispafe jelene tihog ubice, ka što ih ne tolerišem i sad.

Како ви кажете....

Ај ако није проблем да неко од модератора скокне до теме за брисање дефиниција , ја пријавио пар комада још јуче. :)

е овако можда сада спеРмујем, можда и не-немам појма...ето ја сам подржао мару муњу, када је било претходно "вријеђање", е сада када је било ово, не могу је подржати јер знам да је дане у праву...е сада бојим се да сам и код првог вријеђања пренаглио и подржао страну која није била у праву, пошто сам видио само севастово вријеђање и ништа друго...нисам комплетно сагледао ствари......сада се зато извињавам модераторима, ако сам их напао индиректно због првог вријеђања...

друго надам сте да сте примјетили да поједини аутори отворено позивају на вријеђање себе, наравно индиректно...знам да зато не може добити нико бан, али би било лијепо када би само за вријеђање настало посљедицом тога добијају блаже казне....јбга јесмо сви пријемници глупи, и јесмо и мајмуни што се баш тако примамо на НЕТ прозивке, али то је јаче од нас...

треће-сматрам да би се требале увести казне и за некога ко стално СМАРА са тим да га други вријеђају, а не конта шалу, јер је само утрипана биљчица у микрокозмосу планете...мсм људи-нађите живот, није све црно-бијело, није свако ко је рекао одје*и па заборавио ставити смјешка мислио ништа лоше, није нико ко стави педерчино, исто мислио лоше...на крају крајева ово је сајт за шпрданцију , зезанцију, опуштање од свакодневних животних брига...нека то постане свима нама...

сурови гледам у тебе када ово пишем јер иако си са блек холом један од Мудератора који ми ни мало нису сјели што ставовима што поступцима, ти се бар и знаш исправити, и прихватиш сугестију и спроведеш је у дјело ако је могуће...

izvinite molim vas, pa pre samo par dana ste tražili da se kriterijum digne na viši nivo kaad je drugar napadnut. sada kada je drugar taj koji je pravio problem onda hajde malo da opraštamo. shvatate li vi da tako ne može da se radi?

drugo, primetio sam, i u pravu si, ali trenutna situacija je biila sledeća: dankan ferguson kaže mari munji "odjebi" na forumu. ona mi linkuje to, ja pogledam i kažem joj da iskulira pošto smatram da to i nije neka uvreda. Onda pošto je to verovatno pročitao, dankan ferguson dođe na čet i kaže mari munji da odjebe i odatle, nakon čega sam ga banovao. Nebitno je da li se šalio ili nije, on je direktno gazio moj neki nazovi-autoritet, koji je potpuno nebitan konkretno meni lično, ali je važan, baš zbog ovakvih situacija.

treće, slažem se, ali takođe drugi deo tvog trećeg dela je u nekoj meri pokriven mojim gornjim odgovorom.

--

i moje,
četvrto, sami ste ovo tražili. ja ne mogu stvarno da bajam i da nagađam ko se sa kim šali, a ko vređa. provalio sam da ako se međusobno prozivate na tim nekim temama, ne treba da vas diram, ali onda i vi budite korektni i držite se tih tema.

potrebna je uzajamna solidarnost.

nadam se da je odgovor zadovoljavajući.

peto, malo je počelo da me smara da svaki put pišeš muderator... to traje već par meseci, ne tražim ništa, samo kažem kako bi bilo lepo... :D

"izvinite molim vas, pa pre samo par dana ste tražili da se kriterijum digne na viši nivo kaad je drugar napadnut. sada kada je drugar taj koji je pravio problem onda hajde malo da opraštamo. shvatate li vi da tako ne može da se radi?"

ја сам и сада за тај већи степен нетолеранције, само кажем да нпр људи којима је сајт зезанција и који раде на њему оно шта му је и намјена-шпрданцију и зезање, добијају веће казне од људи који јавно нападају све и сваког, понекад и чланове сајта али онако сочно индиректно, политика им је прима кура и трпају је у сваку дефиницију, ружно је да се и нападају они који се не могу бранити -нпр они у затвори или мртви али и то се толерише и не банује се, а и ако падне бан буде неки безначајан...
ок за строгост сам, али да фино пропишете колико се добије за то то и то, а не да казна буде од личног доживљаја...ако већ има неки `ајмо рећи "правилник" извињавам се на брзоплетости...

"Nebitno je da li se šalio ili nije, on je direktno gazio moj neki nazovi-autoritet, koji je potpuno nebitan konkretno meni lično, ali je važan, baš zbog ovakvih situacija."

ок слажемо се за бан, али 7 дана због тога?!...а неко мене нпр стално назива боснацем,а за мене то је већа увреда него да си ми испсовао цијелу породицу уздуж и попријеко, пљује на све око себе, сопствени народ ниподиштава толико да ми се чини као да читам проусташки сајт некада (мсм нисмо ми цвећке, далеко од тога, гов*а смо своје врсте али што је превише...), и њему ништа, а Дане који је срце и душа од човјека добије прво 14 па онда твојом реакцијом 7 дана...

"treće, slažem se, ali takođe drugi deo tvog trećeg dela je u nekoj meri pokriven mojim gornjim odgovorom. "

и да апсолутно сматрам да морате имати тај ауторитет и да ни ви нисте свемогући, али ето те неке ситнице рећи дају се поправити...

"četvrto, sami ste ovo tražili. ja ne mogu stvarno da bajam i da nagađam ko se sa kim šali, a ko vređa. provalio sam da ako se međusobno prozivate na tim nekim temama, ne treba da vas diram, ali onda i vi budite korektni i držite se tih tema. "

поштујем и свака част због тога!....

"peto, malo je počelo da me smara da svaki put pišeš muderator... to traje već par meseci, ne tražim ništa, samo kažem kako bi bilo lepo... "

примјетио си да само тебе и блек хола тако називам, јер вас тиме и сматрам баш мУдераторима у правом смислу, и наставићу вас тако називати, остале тако не зовем , а ти протумачи како хоћеш...(мош ме и бановати ако ти драго)....

haha nisam lud da te banujem zbog te bezveze sitnice :D

Vako, mene interesuje da li ja mogu moje def objavljivat u nekoj knjizi. Malo oko toga neko nešta da napiše. Znam da piše da vuka postaje vlasnik al glupo bi bilo da autor ne smije svoga mozga djelo koristit. I interesuje me da li ima nedje def koje su u toku ovog dana sakupile najviše pluseve. Na def dana izbacuje neke stare def.

Možeš slobodno objavljivati defke koje nisi do sad napisao na Vukajliji. Za ove što si napisao , više nisu tvoje (po kopirajtu). Vidi i sam dno strane
© 2007-2009 Vukajlija. Sva prava zadržana.

:D

p.s. Naravno da bi Kaizena trebao da pitaš oko detalja, kad bi se odlučio na neko objavljivanje.

Јел могуће да је он добио инстант одговор , а ја чекам од јуче да ми се пријављене дефинције обришу? :)

Мрзите ме зато што сам црнац! :)))

Što manje crnaca to manje rasizma. Ima da objavim pa da se tužakamo. Pola pola zarada. 0 meni 0 kaizenu.

Не бих ја више смарао, али.. увек неко али...:))

Сурови

у једном посту кажеш "казна је одговарајућа чим се буните"

Е то ми није баш јасно. Да ли ти сматраш да сам ја и сви остали неки незрели клинци па се бунимо без везе или се људи иначе буне само кад је казна одговарајућа??
Мени је некако логичније да се људи буне кад је казна неодговарајућа, претерана.

@javio:
pa da se ne bunite značilo bi da vam je u redu, a ako je u redu, znači da je blaga :D

evo, vraćam fergusona u petak, može? ako i to nije ok, onda slobodno može neko da dogura kolica govana ipred moje zgrade pa da ja to lepo kašikom pojedem.

ja ne učestvujem više u ovoj priči. verujem da mi ferguson neće uzeti za zlo ovo što sam uradio, te onda ni vi ne bi trebalo to da radite.

izvinjavam se na utrošenom vremenu.

@ognejnpet: objavi, ali samo svoje.

Kakvo je bre ovo sra*e sa ovim vremenom?
Sta, ostavim komentar malopre, a ono pise pre 19 sati...
Daj sredite to, vec nekoliko dana traje....

Боле ме јаје да читам 7 страна расправе око ЈТУ и банова.

Елем, одбанујте Данкана, заиста нисте фер! Ако сте ЈТУу дали 24 часа, што нисте толико и Данкану?

- Сви смо једнаки, али неки су једнакији -