Prijava

хахахахаха НИСАМ ЗИЉАВ...тачна дијагноза...лепо је што не вређаш....

Понашате се к'о деца.

Koji je kurac ovo i otključano. Aj na spavanje.

Zašto ovo nije banovano?

Извињавам се ако сам омашио тему.

Зашто је Данкан банован?

http://vukajlija.com/pleonazam/164887
kako nije, ne treba se crtati valjda, a ako pogledate definicije na ovu temu ima dosta toga što po tom kriterijumu može da se svrsta u "nije definicija", stavim jednu defku u 3-4 nedelje i uopšte me ne zanima koliko minusa prikupi, uprkos skoru imala je jedan "omiljena", realno ste je mogli ostaviti u životu....

duncan ferguson nikad, ali nikad nikog nije vredjao. on je jedna dusa od coveka, dobrica, jes da ume da popije, al i tada niko ne vredja, samo se zeza. a elektricar je isto dobar lik, nije zloupotrebljavao dupli nalog. ja sam na ovom sajtu videla mnogo ruznih reci i uvreda ciji autori nisu bili banovani. e sad to sto neki ljudi realno nemaju zivot, a sujeta im je veca nego zgrada beogradjanke, to ne znaci da moderatori moraju da im izlaze u susret svaki put kad pocnu da kmece. ovaj sajt bi trebao da bude zajebancija, mesto gde se druzimo i salimo, a ne mesto gde pojedini lece svoje komplekse. ovde se kurebecaju, a u RL su manji od makovog zrna. muka mi je od njih....

Neko me hejtova, postavio sam post na hejteri ali od viska glava ne boli.

@kilervgmmm: od viška moderatora glava boli. imaš odgovor na temi hejteri :)
@lemaja i javio: cenim to što imate lep odnos sa dankanom fergusonom (i ja ga gotivim) i električarem, ali jednostavno mora negde postojati granica, tj. mora da se zna da ukoliko neko nekoga maltretira, na bilo koji način, postoje ljudi koji su tu to da spreče.

Što se tiče dužžine kazne: činjenica da se žalite na dužinu bana je pokazatelj da je kazna prava. Da je banovan na onoliko vremena koliko ne bi bio problem izblejati, onda to ne bi ni bila kazna.
(a takođe sam je već prepolovio, tako da smatram da je ok)

Ја се извињавам што ћу још једном да искористим ову тему због онога због чега је она била закључана раније , надам се да ми модератори неће замерити.

Мислим да је више него озбиљан обичај "бацања коске" неких аутора у циљу провоцирања аутора чији нерви нису дебљине сајле за вучу камиона , тј. аутора који немају намеру да трпе издркавање других чланова и покретање истих прича изнова и изнова. Колико је само пута последњих 5,6 месеци направљена дефиниција где је дискусија (читај: свађа) одлазила у недоглед и самим тим се завршавала бановањем , како аутора тог "ремек-дела" , тако и оног чији се ставови косе са ставовима дефиниције (њеног аутора) . Наравно , обавезно бан попије и неко трећи , само зато што је ушао у дискусију на ту тему.

Конкретно , наравно , мислим на пример још једне генијалне дефиниције наше цењеце Јеце. Свако ко иоле мало има беле мождане коре на органу званом мозак схвата да покретање онакве "дефиниције" од стране онаквог "аутора" може да се заврши само на један начин. Докле ће више да се одређеним ауторима дозвољавати да причају све и свашта притом вређајући све редом? Модови одраде свој посао и дају бан , али аутор лепо сачека да прође бан и дође опет после пар дана да настави да испољава и јавно лечи своје комплексе.

Тулум је оштећен у датој ситуацији и бановање њега никако није било фер. ЈТУ-у је ово н-ти бан и опет ће се вратити следећи пут да скаче неком по ганглијама. Доћиће опет да подјебава оне које "познаје" и да коментарима типа "Ко си ти?" се издркава на онима који пробају да се укључе у дискусију.

Први бан - дваесчетри сата , други недељу дана , трећи већ треба да буде ћао здраво трајни бан.

Такви као принцеза Јеца у стварном животу не смеју да писну зато што би у противном добили песнају у главу по кратком поступку , а овај сајт им служи да се издркавају на другима и лече своје комплексе.

Вређање није само псовање!

И да , извињавам се , само да додам да жељно исчекујем да ЈТУ-у истекне бан и да дође овде да ме пита "А ко си ти?". И да , једва чекам да ми држите придику о томе како не треба да гурам нос у туђа посла.

lep tekst :) ti ovde, konkretno, tražiš trajni ban za jelenu tihog ubicu? fora je što su trajni banovi namenjeni samo duplim nalozima i ekstremnim varvarima. Takva su pravila, ne možemo protiv njih.
(čovek je ionako veći deo godine banovan, ne vidim u čemu je problem)

a sada, naravno, moram da kažem da nije sve tako lepo ni po, recimo evo tebe, peki. često te uhvatim kako samo čekaš da se pojavi neki, nazovi "ekscentrik, te da indirektno samo čekaš da ga isprovociraš. To što neko komunicira drugačije, ne znači i da to radi loše. Niko nije terao tulumbaca da komentariše na definiciju jelene tihog ubice, ako me razumeš...

Не тражим ја трајни бан за њега(њу?) директно него за све који нису у стању да се суздже да добију мање од 10 банана годишње. Како ја нисам добио ни један бан за годину и по дана , а стално пишем и дефиниције и коментаре и на форуму? Гомила аутора такође је активна дуго дуго , никад нису правили проблеме.

Није ствар у бановању ЈТУ-а ствар је у томе да је тај бан са њим повео и пар других аутора.

Сурови , баци линк неке теме/дефиниције да видим како ја провоцирам друге. Не кажем ово да би се свађао , него ако стварно друге провоцирам , хоћу да то поправим и да престанем са тим , али прво морам да видим где и како то радим.

Неко комуницира другачије? Замисли ти да у стварним животу мораш стално да слушаш ( у виртуелним свету - читаш ) неког како сваку раченицу завршава са фазонима тима "сви сте ви глупи , а ја сам најпаметнији и најсофтициранији овде , курац-палац )

Peki je u pravu, vređanje nije samo psovanje. Moram da primetim očigledno: natovarili ste sebi još jednu bedu na vrat. Koju? Pa dadiljate, brate mili. Pored svega što radite, još i nekome brišete sline i slušate ga kad drami i kmeči k'o ispušteno derle. Šta, niko ko "nije doprineo sajtu koliko JTU i ko je irelevantna persona u poređenju sa NJIM jer je ON mnogo duže ovde" ne sme da mu komentariše definicije? Uvedite mu opciju da mi selendraši koji smo irelevantne persone bez ikakvog doprinosa sajtu ne možemo da mu komentarišemo definicije. I obrišite mu nos.
To je to, ukratko. Ako se moje mišljenje računa, pošto sam iz kraljevačke selen...dre, blizu ove Tulumove.

Br(u)kica
pre minut

Peki je u pravu, vređanje nije samo psovanje. Moram da primetim očigledno: natovarili ste sebi još jednu bedu na vrat. Koju? Pa dadiljate, brate mili. Pored svega što radite, još i nekome brišete sline i slušate ga kad drami i kmeči k'o ispušteno derle. Šta, niko ko "nije doprineo sajtu koliko JTU i ko je irelevantna persona u poređenju sa NJIM jer je ON mnogo duže ovde" ne sme da mu komentariše definicije? Uvedite mu opciju da mi selendraši koji smo irelevantne persone bez ikakvog doprinosa sajtu ne možemo da mu komentarišemo definicije. I obrišite mu nos.
To je to, ukratko. Ako se moje mišljenje računa, pošto sam iz kraljevačke selen...dre, blizu ove Tulumove

Врати стари надимак! :))

Ево , нпр. ја сам из Нишке селендре ( још сам и рођен у Алескинцу , стварно сам сељАчина... ) , јел то значи да ја , по ЈТУ-у не би смео ништа да радим овде? Требао би да престанем да пишем деф. , коментаре , да будем аткиван на форуму па и да оцењујем зато што моја селендерска персона није довољно релевантна?

Допринео он сајту??? Чиме?

ljudi, jelena tihi ubica je banovan(između ostalog i zbog toga) :)

i da, ne smeš da komentarišeš nikome definicije ukoliko nisi spreman/spremna da nastaviš konverzaciju kada napadnuti autor krene da se brani.

šta, ti napadneš, on treba da ćuti jer, citiraću peki d boja:"зато што би у противном добили песнају у главу по кратком поступку". Znate kakav je neko, šta vas boli patka da mu komentarišete ako nećete da se upuštate u koonverzaciju sa njim.

takođe priznajte da vam je zabavan jelena tihi ubica i da volite da pratite šta radi zato što nemate šta pametnije da radite i da završimo sa tim.

aj uzdravlje :D

p.s. stvarno vas pogađa kada vam neki nabeđeni klinac na internetu kaže da ste iz selendre? džizus krajst!

Pridajete previše značaja glupostima. Toliko.