Prijava

Kako gledate na Albanke kao kandidatkinje za skladan i dobar brak? Mnogi kažu da su to žene za primer koje su uvek spremne da ugode mužu.

Konacno normalna tema

I za ovu pricu treba min 10k da se plati, nije za gracku sirotilju

Ako je lepa i zgodna i ne ide u paketu sa užom familijom, može.

Prvo uza familija mora dobro da te prekontrolise. Nece prodaju sestru ko snime tek tako, mora budu sig da si

D O B A R
O
B
A
R

jebem li ga, bolje valjda od bugarke. nemoz pridje tamo filipinkama i tajladjakama koje iz nekog razloga jos nisu provalile da se i u srbiji bolje zivi nego tamo... mada mozda i ne.

Dua Lipa, 3 milijarde pregleda. Koliko ih je platio albanski lobi, a koliko je realno?

https://www.youtube.com/watch?v=k2qgadSvNyU

Ovi sporazumni brakovi su zapravo prava prica. Nema tu zajebancije kao u ovim mOdErnIm demokrackim vezama. Lepo nadjes sta ti treba, ispostujes platis obezbedis uslove i posle nema trzavica. Samo aj ti to objasni mladom majmunu koji cepa igrice i gleda holivucke serije po ceo dan

Vidim lekovi ne pomažu, prokleta da je farmakomafija

Eeee moj kameni da ti je bar jedna aljbanka mogao bi lagano da skines kecelju i batalis seckanje luka

bolje valjda od bugarke

Ne znam, nikad nisam video Albanku, ali sudeći po tome da im muški jebu koze, mora biti da su mahom baš ružne.

Vuce popusi kurac najiskrenije onako, neces jebati ni vanzemaljku da dovedes

Joj mogu misliti tu napetost na porodicnom okupljanju mjesovitog braka izmedju albanke i srbina hahahaha

Pliduu kakav je kod vas stav prema sciptarima, ima li ih koliko tamo, ozbiljno pitanje

Pisao sam to jednom prilikom, nemamo nekih problema s njima a i nema ih puno cak mislim da je u srbiji dosta vise albanaca nego u BiH

A i sto bi bilo neki problema, ne granicimo s njima, nemamo nekih teritorijalnih i međuetničkih sporova, kao da me pitas kakvi smo s italijanima fazon

Ma nisam ni rekao da ima problema, pitam samo interesuje me

Kakvi ste vi sa albanskim albancima, jel bolji odnos nego sa kosovskim ?