Prijava

Gde da imamo mi taj odnos s njima brt haha, jedino ako ode neko od nasih debilcina dole na more u albaniju, inace tesko da u Srbiji naletis na njih, ako izuzmemo Kosovo naravno

Sto da nemate, duplo ste granicili preko cg i preko kosova

ja poznajem dosta Albanaca iz CG i ok su skroz, ribe su im u fazonu biraj između najveće grdobe i najbolje pičke ikad. a obe su fine prilično

Sta fali ako je lepa i zna kuvati necu valjda ja ko kameni da se petljam po kuhinja, vazda su se kroz istoriju dovodile albanke u cg jer vele da su dobre zene, pogotovo u ovaj istocni deo (hezno u tebe gledam), evo sta cak i jovan cvijic veli:

"Сматрају себе за сродне Арбанасима.Признати јунак се жени само девојком од славног рода и обратно. Црногорац се не устеже оженити девојком каквог арбанашког јунака. Разлика у вери, нарочито ако је у питању католичка вера, није препрека или се бар о њој не води рачуна, утолико пре што Арбанасе сматрају за рођаке црногорских племена"

edit:
sauce
jovan cvijic - balkansko poluostrvo i juznoslovenske zemlje znam da ste svi citali

ako je lepa i zna kuvati

Danas sam saznao da sam Albanka

oli se kopat u grobnicu moje familije sxekeru hehe

dobre picke 2 spika

Caro bil ti mogao s nekom albankom da uplovis u bracne vode eto moze i neka pravoslavna albanka

Ja se drzim teme, ovdje je pitanje albanke kao wife material, pa zelim da cujem misljenje najveceg uma vukajlije Carislava

svi se drzimo teme, samo sam ja obrazlozio xd

Nemos plidu to tako gledati, najmanje je bitno sto je albanka. To koda si reko bil mogo biti sa amerikankom

Ovde se radi o pravilnom stupanju u brak i formiranju porodice a ne DAL BI MOGO JEBAT ALBANKU

I albanke imas evropljanke i imas ove tradicionalne lepo vaspitane. E sa tom drugom varijantom ofc, uvek bi mogao da je zenim ko dingospow

Razumijem, hoces reci da i medju albankama imaš “drugoalbanke” i da takve ne bi ženio.

Understandable. Have a great day.

jebiga that's the way she goes, sometimes she goes sometimes she doesn't, she didn't go, that's the way she goes

Probudiš se usred noći, peče nešto

- šta to radiš sve te jeblo?
- (reže kitu skalpelom) kratim ti ovo ovde dragi, imaš viška.

Ali dragi, NATO mi je rekao da mogu

Bubreg viska imas isto, kad vec imam skaljpelj

Za 3k kupis srecu + 2k za nekog kabria za 5k imas sve

Многи њихов изглед описују као микс медитеранске и источноевропске лепоте. Слично као и Рускиње и девојке из Албаније носе у себи дозу мистерије и неоткривеног. Особине које делују као магнет на мушкарце.

Изузетно су активне, радне, али и најчешће врло патријархалног васпитања, што су све разлози због којег су привлачне нашим мушкарцима.

По неким истраживањима о стеротипима, чини се да су Албанке у самом врху дама којима не смета мултикултуралност у породици, као ни партнери друге вере. Немају проблем да буду у вези са странцима и зато љубав често траже на друштвеним мрежама.

Питање које, пак, сви постављају јесте да ли је разлог томе материјализам и потреба за финансијском сигурношћу, поготово када се узме у обзир да је Албанија сиромашна земља. С друге стране, психолози склоност ка везама са странцима објашњавају на други начин – по њима је најчешће реч о жељи да пронађу поузданог мушкарца са којим ће створити здраву породицу.

https://www.dnevnik.rs/magazin/zanimljivosti/srbi-masovno-zene-albanke-zbog-ove-tri-stvari-ih-prose-i-obozavaju-cim-ih

eo sace zap da je isproziva pa da je private cimnem nije dugo dolazila