Prijava

A i sto bi bilo neki problema, ne granicimo s njima

Zato i nema problema, lol.

Ajde Srbija, ajde i Crna Gora, al jebeno ih mrze i Makedonci i Grci, svaka drzava koja ima bilo kakvog dodira s njima ne moze da ih smisli

cek mujo, jel vi ne gotivite albanske muslimane ili albance generalno ?

Jer ono, albanci su nekako ujedinjeni, svi se zovu albancima cak ih ima i pravoslavaca koliko znam

Ma u svakom obliku, nema vjera veze s tim, i dok smo bili svi gore Jugoslavija, oni su dole bili govna i napadali "nase" (Jugoslovene) ko god je bio rasporedjen na granicu sa njima zna to vrlo dobro. Ako postoji nesto poput nize rase, onda su to Albanci.

Cek plidu jesi stvarno ovo pitao

Jesam galantni, pa ja kontao imate problema samo s kosovskim albancima

Ne znam za ovaj mujin stav do te mere to je krenulo od 98-99 na ovamo (kosare i ostala sranja zuta kuca npr).
Ranija neka spika je bila da su bukv albanci druga prica od sciptara, da ih i oni sami smatraju ciganjima (nesto kao sto madjari smatraju vojvodjanske madjare jajarama). Al to je vrv neka drugomadjarska/drugoalbanska spika vrv prvoalbanci i prvodjarme smatraju da su isto tkivo kao sto prvosrbi gledaju na srpsku ajde me jebi

nikad i nije bila ta histerija tolika prema albancima uglavnom se svodila na siptare (podalbanci separatisti)

Ja iskreno ne znam za naciju da gotivi albance. Ko god kaze da gotivi laze. I mi koji smo mrski vecini pa imamo simpatizere, oni ne

Cuo sam da je bilo problema sa albancima u jugi, nego sam mislio da je trenutni sukob iskljucivo preko kosovskih albanaca.

Zar nisu srbi htjeli u prvom balkanskom ratu da osvoje albaniju tj da izadju na more preko albanije i podjele je s grcima? Ispravite me ako grijesim, slab sam historicar

kroasani ih dosta vole aj se ne zajebavamo (iz sebicnih razloga ofc)

i ovi drugosrbi sto idu na more po magarecim stazama: ali jeftinije je more je tirkizno platio sam 10 dana 400evra preporucujem svima

Albanke kao deca smo se igrali

Zar nisu srbi htjeli u prvom balkanskom ratu da osvoje albaniju tj da izadju na more preko albanije i podjele je s grcima?

braca englezi nisu dali

Zao mi je sto za zivota necu docekati istrebljenje te zgadije

Teske su to rijeci galantni, niko ne zasluzuje istrebljenje

Ne voli se niko ni sa kim na ovom brdovitom balkanu, ali svugdje ima dobrih ljudi samo kod nekih je vecina malo diskutabilna i trebala bi neku emancipaciju

Haah galantni

Mnogo si se nesto zainteresovao plidu za albanke, dako ti srce zanijela neka mala iz plemena klimenata?

Nijednu ne znam ovdje iz moje okoline skauz, bilo ih je dok sam studirao pa dodju sa svih krajeva. Goranke su češće kod nas, ali one se asimiliraju tj mislim da se goranci ne ubrajaju u albance, ti bi to bolje znao kao veliki istoricar i poznavalac porijekla naroda

Necu da oftopikujem i tldrujem

Must
Be
Stronk