Prijava

Prvo sam poceo da citam knjige, pa sam pogledao film i bio je do jaja. Posle sam zavrsio sa citanjem i mogu da kazem da su dobro odradili posao, s obzirom na to koliko je delo u pitanju. Knjiga ce uvek biti bolja varijanta ali su uspeli da prenesu deo atmosfere.

Film je ekstra odrađen, al knjiga je knjiga....
E da nikad niko neće uspeti da ekranizuje Silmarilion.... Inače Silmarilion pročitah posle Gospodara i do jaja je

Ja sam prvo odgledao film, jedno milion puta, a onda sam par puta pročitao knjege, 2 i 3 deo 2 puta, onda Silmarilion a sad planiram Hobite koje nikako jebeno da nadjem. :D

Film je odličan, normalno da ne može biti bolji od knjige, ali kakvih ekranizacija sve ima, ova je brutalna. :D

Čak je i Skandal je preteško štivo za neke. :D

Frodo je najveca picka.

Frodo nije pička! Frodo je heroj! Na njemu je bio najveći teret. Video bih tebe kako bi odoleo Prstenu. Verovarno bi te zaveo posle dva minuta i cela Srednja zemlja bi otišla u penis.

Realno, mislim da bi Sem bio mnogo bolji izbor, ali da bi čak i njihovo putovanje bilo napeto ovo ono prsten je dat Frodu....da se on nećka kurac palac, mrzi Sema, gubi se....Sem bi došao rokno bi ga u onaj vulkan ladne vode. :D

Frodo nije pička! Frodo je heroj! Na njemu je bio najveći teret. Video bih tebe kako bi odoleo Prstenu. Verovarno bi te zaveo posle dva minuta i cela Srednja zemlja bi otišla u penis.

ROFmegaLOL

Како се тај филм завршио на крају? Има неко да није заспао?

GM, zašto reklamiraš svoj nedostatak pažnje ili nedostatak mašte? Otkad su ta dva nedostatka postali kul da bi ih neko tako isticao?

Ја сам пао у кому, штавише.
Једва су ме повратили.

GM, zašto reklamiraš svoj nedostatak pažnje ili nedostatak mašte?

Е да си ми ово рекао за књигу, па ајде. Каква је то машта потребна за гледање филма?
Човек је промашио формат са тим филмовима. Боље да је серију направио. Овако није успео да задржи моју пажњу четири сата, и за то је сам крив.

Ovaj Džimi se opet reklamira! :D

Meni su čak i end credits-i držali pažnju. TOLIKO je dobar film.

Ovaj Džimi se opet reklamira! :D

У последње време пишем искључиво дефиниције којима могу квалитетно да поткрепим своје дебилне, шаблонске коментаре на све и свашта. :))

Primetio sam da ti je humor otišo u kurac. :D

Primetio sam da ti je humor otišo u kurac. :D

Честитам! Сазрео си! :)

mislim da je son bin trebao da ima ulogu nekog ko se pojavljuje u sva 3 filma...jer je ubedljivo najbolji u postavci.

Jeeeee.....ja sam zreo! :D

Ја мислим да је он највећи геј у поставци.
После оног метросексуалца Леголаса, наравно. :)

Хобити се не рачунају, они су толико геј да су обрнули цео крууг и опет су канда стрејт.