Prijava

Ili možda ipak jeste?

Znate ono čuveno : '' Ma jedva sam dočekao/la kraj,nikad se više ne bih ni vratio/la''!
I ono:'' Šta bih sve dao/la samo da se vratim''!

Da li ovi prvi zapravo zaista žale za proteklim školskim danima a samo prikrivaju svoja osećanja kako se ne bi osetili ranjivim pred drugima?I da li ovi drugi samo žele da pokažu drigima kako je njima bilo cool i extra u školi i da su se neviđeno jebavali i zezali a zapravo im je bio težak smor a ne žele da ostali vide koliko su jadno prošli kroz najbolje godine života?

E pa koji ste vi od gore navedenih i zašto?

isao sam u osnovnu skolu... kad smo zavrsavali kenjali su da ce nam nedostajati. meni nije.

isao sam u srednju skolu... kad smo zavrsavali kenjali su da ce nam nedostajati. meni nije.

isao sam na fakultet... pricali su da je najlepse studentsko doba... tu i tamo. fale pare.

sad sam na doktorskim u irskoj, i mogu da ti kazem da je najbolje do sad.

a mozda sam i ja takav da uzivam sada, i da ne patetisem mnogo. jebem li ga.

osmi sam razred i jedva cekam da krenem u srednju....

Келте , не само да смо ти и ја ишли у исту гимназију него и делимо мишљење што се тиче истог.Ништа ми неће недостајати , завршавам средњу управи и кад будем уписао факултет , што је пре могуће идем у САД. Мало ће ми тога недостајати , можда само чика Томини сендвичи из клуба школе , ништа више...

osnovna - dosada živa, nikada se ne bih vratila.
srednja (još sam tu), jedva čekam d'odem.

Osnovna - solidno, nisam bas nesto lud za njom.
Srednja - najbolje 4 godine(narocite poslednje 2) do sad.

E da... Peki, koji ces kurac u SAD? :)

Ја сам плакао последњег дана средње. И то јавно. Једноставно, средња ми је била до јаја, имали смо мало, али јебитачно одељењце, а и те четири године за време средње су ми иначе биле супер. Срећан сам што сам их проживео како треба, а не испред компјутера као данашње генерације.

Недостаје ми зезање из средње и неки људи, али шта је ту је. Пролази време и наставља се даље. Данас ми је супер кад одем да пијем са некима од њих, па препричавамо шта је све било и причамо по целу ноћ.

Основна школа ми је била говно. Једва сам чекао да је завршим. Мрзео сам тамо људе, а и они мене. Није ми жао што сам их мрзео, јер су били и остали ретарди.

Koји ћу курац овде :)

Шалим се , ма сестра старија ми тамо живи , био сам летос тамо па сам решио да одем тамо , ако не као студент онда кад завршим факултет.

Ma sviranje kurcu. Radis, placas kredite i na kraju umres. Dobro, mo's da gledas NFL i NBA na veliki televizori. To ne sporim. :)

Ма ја да намлатим кинту тамо и долазим овде да водим приватно нешто и зезам се. Све сам ја то испланирао , наредних 50 година. :)

Џими у праву си, три задња разреда основне и скоро целу имназију сам заглавио испред компа.
И збо тога сам без друштва.

Hm... osnovna je bila smor, jedva sam cekala da je zavrsim. Ali mi je zato sad u srednjoj do jaja.

@Peki

Pa ti imas plan! Do jaja, imas moju podrsku. :) I ja sam mislio da idem tamo da radim nesto ali nemam bas mnogo neretardiranih drugova pa me mrzelo da idem sam. :)

Osnovna je bila sranje. Bile su mi smesne pateticne jajare koje su plakale na maturi. Najvise su plakali oni koji je odeljenje najvise mrzelo i to otvoreno. Jebeni licimuri.

U srednjoj mi je realno do jaja, ali opet jedva cekam da je zavrsim i odem na faks. Jednostavno, dobro je, ali moze i bolje. Imam neki osecaj da ce na faksu, gde ce broj maloumnika biti sveden na minimum, biti bolje. Tamo cu imati, barem po mom misljenju, vise ljudi slicnih sebi.

Opet, ovo ne pisem kao kompleksas koga su zajebavali i maltretirali 4 godine pa jedva ceka da pobegne. Jednostavno - moze i bolje.

Свака школа коју не памтиш добро, није била добра школа.

@gamby

To pises kao kopleksas kog jos uvek zajebavaju. :)))

Ja jedva čekam da upišem fax i da se sklonim od drugarica iz razreda koje mi otimaju šnalice za kosu. Čuo sam da na faxu koleginice to ne rade, tamo otimaju neke druge stvari...

@Tulumbac: I kradu mi stiropor iz pernice. Ne pitaj zašto ga nosim u pernici, to je tajna. :)

Osnovna je bila okej dok se nije završila. Onda, kad su svi poupisivali srednju, počeli su jedni drugima da se ne javljaju, tako da iz tog odeljenja na ulici kažem ćao jednoj šaci ljudi kad ih vidim na ulici. U srednjoj je bilo govno u prvoj do pola druge, posle okej, a u trećoj i četrvrtoj vrhunski. Za faks ćemo videti. Nadam se da će da bude dobro. :)

Samo Pekiju da kažem, ako je Amerika jaka u kojem 'oćeš smislu, život ti se tamo svodi na to da radiš dva posla dnevno, spavaš, jedeš, radiš dva posla dnevno, spavaš, jedeš i tako ukrug, osim ako ti ćale, deda, ili ne znam ko drži neku jaku firmu, pa da možeš da držiš i čekiće i orase. A to za mlaćenje love, pa vraćanja ovamo, radi dobro u teoriji, skeptičan sam po pitanju realizacije. :)

Nigde se ne živi k'o u Srbiji, ma kako nizak standard nam bio. Ovakog mlaćenja prazne slame, nesvesnog zajebavanja i urnebesnog mentaliteta oko sebe nećeš naći ni u Tunguziji.