Prijava

Ja sam navijao za Rokija i nisam gledao zadnji dio jer su mi rekli da je Roki izgubio od nekog crnca. E sad, nije meni što je on izgubio od crnje, nego Roki ne može da izgubi, on je šampion!! EJDRIAAAAAN!!! MIKEEEEEEEEEEEEEI!!! AAAAAAAAAAA!!! KRALJ ROKI!!!!!!!!!!

Скроман човек, зна да ако би га једном ударио, овај се не би скоро будио....

Браћа Качар су кидала пре, а Енад Личина је добар боксер тренутно....

Боровчанина деле две, три победе са боксерима у првих 15 да нападне светску титулу.... Има потенцијал за то, да ли ће га искористити видећемо....

Zna li neko ima li bokserska igrica za PC? Ja sam davno igrao Fight Night na soniju.

Е брате, виђех прексиноћ једну мноооого добру, и заборавих да запишем и сад трт, не могу да се сјетим

Na ovom spisku sve neke od pre Hrista. Nem ja konzolu od pre 20 godina, treba mi za PC.

Ево мало тренутака из наше златне историје овог спорта

http://www.youtube.com/watch?v=fh77OgJkXSE

Ako nekom treba neki savjet, tu sam :)

Зна ли неко када почиње меч Бадр против Сакија? И ако неко има линк по могућности.

http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=79833&tid=239058&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327 Ево нашао сам. 3 меча до мејн ивента Бадр Хари - Гокхан Саки.

Dobija Gokhan, nekako mi jači deluje na ruke

Ma kratko trajalo jbg ... prejak Hari za njega :)

U kojoj rundi pao? Opišite nam bar nešto vi što ste gledali :)

Ma pao odma .. tri puta padao u 25 sekundi .. slomio ga Hari :)

Saturday, March 3 -- at Düsseldorf, Germany
WBA/IBF/WBO heavyweight title: Wladimir Klitschko vs. Jean Marc Mormeck
Ja mislim da ovo neće biti baš neki meč. Ovog lika je Hej nokautirao, a on je izduvao od Klička. Šta vi kontate?

А то Владимир. Ја прочитао Виталиј и рекох где ће он два пута у петнаест дана у ринг. Владимир добија лагано.

A Hej razbio flajku onoj vreći za gruvane od glavu, na konferenciji poslije meča. Još mu je i trenera malo dotukao. I ovaj Čizora će vjerovatno dobiti doživotnu diskvalifikaciju, a Heja boli kurac, njega je brat Vladimir poslao u penziju.

Kompanija Kličko, brat i brat, šaljemo boksere u penziju :*