Prijava

Ja predlazem da se ukinu forum, chat, i svi ostali oblici komunikacije medju clanovima ovog sajta. Da se ostave samo definicije, i to bez komentara, jer ce i oni moci da budu zloupotrebljeni za komuniciranje. Pojava zvana spacebookovanje uzima sve vise maha medju clanovima ovog sajta i MORA JOJ SE STATI NOGOM ZA VRAT, dok jos ima zivih medju nama. Svi mi znamo da na spacebook idu samo nolajferi, pacenici, retardi, manijaci i njima slican olos, za razliku od ovog mesta, koje posecuje samo prosvecena gospoda.
Nadam se da cete moj predlog najozbiljnije uzeti u razmatranje...
S postovanjem, Milan

Za ovaj mesec rođendani:

20.10., ponedeljak, Beavis
21.10., utorak, NemanjaS i Jojo

Za sledeći:

08.11., subota, ja
16.11., nedelja, whistler
17.11., ponedeljak, NešaDeBeli
.
.
.
Mislim da ovo nema veze sa spejzbuk fazonom, nemam ni naloge na tim sajtovima, nego jednostavno ovde postoje ljudi koje sam zavolela i koji me često nasmeju i poprave uništen dan, sigurna sam da bih ih gledala na isti način i da ih lično poznajem, i drago mi je da znam kada je kome rođendan.

S obzirom da je tema otkljucana, i od mene podrska da se nastavi sa akcijom...

Pošto ne znam ko je ponovo otključao temu, ja je neću ponovo zaključavati. Svako ko želi da upiše datum svog rođenja neka to učini. Za sutra 20.10 imamo jedan upisan rođendan. U pitanju je Beavis.
Beavis od sveg srca ti želim da u životu postigneš ono što najviše želiš, da voliš i budeš voljen.
Još jednom srećan ti rodjendan. Vidimo se sutra na četu ako budeš imao vremena.

evo da se i pridodam :)
27.12.1986.

30.12.1992.
Taman sam se rodio da se veselim sa ostalima za Novu godinu.

9.9.1992.
Ova tema nije za zakljucavanje!
Ovo nije ni nalik Facebook-u,Myspace-u i ostalim glupostima.
Sve konverzacije koje se ovde vode imaju dubinu,nisu prazne i povrsne kao kod drugih sajtova!
Zasto ne bismo mogli da znamo za tudje rodjendane kad smotoliko udubili!
Zurka pored kompa ne znaci samo zurka pored kompa nego lepo napravis kuci zurku sa ortacima i upalis komp da ga istovremeno provedes sa clanovima sajta!
Ajde drugo je slika!
Za to sluze ostali sajtovi!
Ja ti Neso dajem punu podrsku i srecan svim vukajlijasima rodjendan!

kud svi turci tud i mali muja... u mom slucaju fata....

08.03.1987

meni je ideja super, i ocu da za moj rodjendan napravite veeeeliku zurku iznenadjenja, sa sve onim SRPRAAAAJZ!!! i da mi pevate danas nam je divan dan, i sve ostalo po PSu, posto cu i sa svojim prijateljima morati da slavim rodj. uz komp, jer necu biti tu..... :(((

NemanjaS i Jojo, reklo bi se da je i vamzi rodj danas. Jok kad biste se pojavili da vam cestitamo... :)

Srecan rodjus vama dvoma!:D

30 septembar 1989

18.05.1988.
Ne morate mi čestitat', odavno ga ne slavim.

Rodjendani u decembru
mravojed 3.12
dobra loša zla 10.12.
orko 21.12.
Boris BG 27.12.
Humor man 30.12.
Ukoliko vam je rodjendan u decembru upišite se.

Neso, nisam te navatao na chatu, ali evo ovde, srecan rodjendanko!