Prijava

Да видимо ко овде трчи, колико трчи, како трчи, да ли лепо трчи, јел' има стила кад трчи, итд.
Не рачунају се они који под трчањем подразумевају јурњаву за бусом, само рекративно.

Ne. Probala sam po stazi S.C. Olimp, ali mi ne prija.

Razvijanje kondicije.Bogami ima dosta znoja da se prolije ako hoces i malo povecanje kondicije....

A jel se računa ono kada otmes babi kesu s pijace, pa bežiš?

trcim u teretani kad radimo kondiciju...
cepanje na traci na brzini od oko 4.0
posle isto to na spravi za simuliranje skijanja (tako nesto)
onda bicikla- 5 minuta lagano, minut pun sprint, pa 4 lagao pa sprint, i sve tako do 1-1

Trcanje na traci nije nista u poredjenju s pravim trcanjem.

mogu da pjesacim satima za to imam kondicije, a trcanje nikako....

Тако је Мирјана, на траци нема опција да те јури диваљ пас, локални цигани, кола на путу, итд.
Иначе ни отимање кесе од бабе се не рачуна, само право самовољно трчање.

Jebiga, ja se ne računam.

mogao sam svojevremeno trčati 40 minuta u cugu, a sad sam se ubeterio načisto

Ijuuu zamalo da me rastrgnu dva vučjaka pre neki dan. Ali, bilo je zabavno :)

Kad sam bio klinac često me je jurio čopor cigana. Tu sam baš fino razvio listove.

Kad trčim rekreativno nemam neku određenu minutažu. Trčim dok ne crknem ili dok mi ne dosadi.

Лепо Мирјана, ево ја се вратио трчању након шест месеци лентвовања и трчим исто ко Лестат, додуше ја имам миран цигански крај а и пси су се повукли, ал' зато трчим у прометнијим улицама.
@Christine хвала на доброј оцени коментара :)

Ретко трчим зато што је то за мене беспотребно смарање. Играф фудбал , баскет , тенис и на тај начин и трчим и радим још хиљаду ствари у исто време.

Иначе , увек сам један од бржих у друштву без обзира на кондицију.

сваки дан бар пола сата...а некада и више...здрав живот-наш живот :)

Na prijemnom za Vojnu Akademiju mi traže trčanje na 60m i na 2400. Neće biti problem...

Мирјана , мој најбољи ортак уписује војну у БГу , како иде спремање? :)

Pa da vidimo, za sada radim isključivo na prežderavanju i dremanju, kako njemu ide? :)

Па физички је добар , али књигу руке још није узео :)