Prijava

E sada ako nekog baš interesuje ja trčim na 5 i 10 hiljada. Od treninga vam reba dnevni obim koji se kod mene kreće od 24-30km. Takođe potrebno je raditi treninge tipa 20*400m na 70-71 sekund, s tim da zadnjih nekoliko raditena ispod 70s. Treba dosta fartleka ilii promena ritma, tempo trčanja. Potrebno je raditi i vežbe skočnosti, pomalo trbušnjake,sklekove i istezanje. Ishrana se kombinuje sa materijalnim mogućnostima,ali se za nekih 5000-7000 mesečno može uzeti pristojna mineralizacija, s tim da će neke stvari da potraju i duže.
Takođe nepotrebno je neplansko trčanje tipa, svaki dan što veći obim, jer jednostavno gubite brzinu koja se preko 20 godine teško izoštrava.
Ja lično imam 7 pari patika, što za jače treninge, što za trke, a što za dužine...
Ukratko to je to i treba volja da se po snegu lomatate 2 sata, kao i na 37-38 stepeni.

ahaha, al si me nasmejo sad čoveče od srca, a za defku hvala, ma jeste dobra ona :D

Hoće li ko da se podrkamo? (Morao sam jebiga, guglao sam, niku ovu foru na sajt prosipao nije a stara je.)

Ja istrčo juče 800 metara u čkoli. Sam što se nisam onesvestio. Imam isto vreme kao nesposobni jedan iz odeljenja mlakonja. Al zato trčim 30 ispod 3,7. Ja TRČIM! Ali jako kratko. Polse umrem.