Prijava

Ne, nisam živeo u Srbiji kad mi se do dešavalo, da je bilo u Srbiji ja bih album više gotivio. Godinica sasvim dovoljno imam kao i slušalačkog staža.

Ovim si doveo temu do zakljucavanja :)))

Нема даље дискусије.

Megadeth!
Ali volim i Metallicu!
Megadeda je bolji!

Cune Gojkovic.Mogu vodu da mu nose.

Hahahah gugl fajt!

Rokeri & metalci ne zamerajte, men' samo interesuje jel ima bubnjeva u ovoj pesmi :)

http://www.youtube.com/watch?v=ohl5wnuny9M&feature=related

Metallica je dobra do Black Albuma (uključujući i njega), jer je do tada bila old-school thrash. posle su se bacili u komercijalu, dok je Megadeth ostao veran svome pravcu, samo sad Mustaine mnogo jede govna o UN-u.

Megadeth definitivno! Metalika je otisla u komercijalu.

Е,нема закључавања ове теме док сам ЈА ту!
Сада,кад мало профилтрирам ставове,могу да закључим да ми је Мегадет ипак дражи од Металике,али само за нијансу.

Jankovicu sta se cimas jbt,pa Megadeath je nastao po uzoru na Metallicu,samo Dave to nikad nece priznat....ali Metallica je Metallica bre!

Не знам... Драга су ми оба бенда,сваки на свој начин. Не желим да пљујем ни по једном ни по другом. Међутим,неке чињенице се не могу порећи. Да је Мастејн имао онакву финансијску потпору приликом потписивања уговора са издавачком кућом као што је имала Металика,боље би прошао на сцени од њих. Међутим,са приливом новца,плаћа се много већа цена,а то је застрањивање у сваком смислу. Металика је отпливала у сасвим други фазон,а Мегадет је наставио да надограђује трешчину.
Е да,зашто некима смета што је Мегадет,практично,one man банд? Такви бендови имају веће шансе да напредују,а да их публика не назове срањем. Такви су,на пример,бендови Annihilator и Death.

meni su od prilike na istom nivou,mada mislim da megadet ima tekstove koji su cesto protiv same amerike i jos nekih negativnih pojava u svetu,a to nisam primetio bas puno kod metalikinih tekstova

a sto se tice mastejnovog glasa koji je cesta tema prozivke onih kojima je megadet trn u oku,ima tu i druge strane,jeste da on verovatno ne bi lepo pevao pesme koje nisu pesma megadeta ali niko ne peva pesme megadeta poput njega niti bi mogao jednako dobro to da uradi

megadet ima tekstove koji su cesto protiv same amerike i jos nekih negativnih pojava u svetu

,,Peace sells...but who's bying?'' је био први политичко активни треш метал албум. Сваки следећи албум после тог је садржавао бар једну такву песму. Код Металике баш и нема тога,у праву си,али,колико знам,Џејмс Хетфилд се изјашњава као десничар,али то не показује кроз песме.

pesme koje po meni imaju najjacu politicku poruku su Washington is next i Symphony of destruction,a kod Metalike bi kao politicka pesma (delom) mogla da se okarakterise The Day That Never Comes

Да,само што Металика никад није била политички оштра и директна у текстовима као Мегадет.
По мени,Holy wars је,онако,баш политички набијена песма.

slazem se to bas nije stil Metalike ali mislim d ato ni necemo videti kod njih jer smatram da su se oni previse komercijalizovali,dok Megadet,kao sto si i ti naomenuo,nadogradjuje svoj stil i poboljsava