Prijava

Koristio chrome dok nisam skinuo Operu. Opera garantovano zauzima najmanje RAM-a i najbrze otvara stranice. Fora kod Chroma je ta da on uzima najmanje ram-a ako je otvoren 1 ili 2 taba. Sve preko sto se otvori povlaci dodatno ram memorije. Otvorite 7-10 tabova u Chromu i gledajte razliku. Kod Opere to ne postoji.

Chrome. Mislio sam da ce safari da bude nesto mnogo bolji kad sam preso na mac, al opet, obrni-okreni instalirah hrom.
Jednostavno je do svakog detalja pojednostavljen i vrlo upotrebljiv.

ne znam za operu, koristio sam ova 3 i chrome je mama

Vazda sam imao sve instalirane što se i pokazalo ok....
Koristim Hrom jer mi je najpraktičniji i po meni najbrži, to što kaže remac gore u pravu je, samo što je meni najmanje 3,4 taba uvijek otvoreno, ali uvijek...
Hrom mi je nekako pogodan za rabotu, interfejs njegov i sve...

Mozila zna da uspori uhuhu da ubija, mada je i ona ok..

Eksplorer nema što pominjat... Mada gleda sam druga, on koristi novi eksplorer i nije loše

Koristio sam sve osim Safarija, Opera mi je ok, ali sam prešao na Hrom... Jebem li ga, čini mi se da je malo brži, a i sviđa mi se taj minimalizam i jednostavnost. Mozila... Jednom sam greškom kliknuo na ikonicu Mozile, hteo sam na Hrom. Odmah zatim sam skapirao šta sam uradio, kliknuo na Hrom, otvorio mi se Gugl, ukucao sam ono što sam hteo da nađem, izbacio mi rezultate, otvorio Vikipediju i počeo da čitam... I odjednom, otvorila mi se ona Mozila na koju sam prvo kliknuo. Toliko joj je trebalo...

Wah, Mah... sta da Vi kažem... testirao sam sve gore na vedene na potpuno istim testovima: Chrome 8.0, Opera 11b, Internet Explorer 9b, Firefox 4.0.10b, Safari 5. Ono sto sam zakljucio jeste da su u suštini oni svi skoro isti. Po kvalitetu izrade, odnosno po stabilnosti samog proizvoda najbolji je Safari, jer se na njemu mnogo radilo o finalizaciji. Po brzini korišćenja najbrži su 1.Chrome, 2.Internet Explorer 9b, 3.Opera, 4.Firefox (b), 5.Safari.... Testirano na Windows 7 (da je na MAC-u vjerovatno bi rezultat za Safari bio bolji). Uopsteno, gledajuci najbolje su se pokazali Chrome, Internet Explorer 9b i Firefox (b). Ostali nisu zadovoljili moje potrebe. Internet Explorer se popravio i to za ne povjerovat, od često kvarećeg, sporog i neurednog browsera u potpuno nov i moderan brz browser koji zadovoljava mnoge kritičare. I Firefox se popravio, vise nije onako trom, traljav i spor, brzina paljenja mu se povećala, stabilnost se povećala ali i interfejs. I IE(b) i Firefox (b) su primili oznake Chroma, tako da su ima sada interfejsi maltene isti. Razlike izmedju Firefoxa i Chroma skoro pa i nema, najveca je razlika u Masivnosti Firefoxa ali i u Add-onovima. Trenutno, pisem ovo na Chromu, ali mislimd a cu preci na IE cim izadje finalna verzija...

Ma Google Chrome je najbolji definitivno. Najvise stvari podrzava, najbrzi etc...
Ja imam problem sto se kod mene zabagovalo i ne mogu da ga instaliram jer kaze ima neki virus XD, a mrsko mi je gasiti antivirus..

Inace evo vam test koliko vam browseri podrzavaju html5
http://html5test.com/

Google chrome je daleko ispred svih

ja 231+13(bonus)/300
ne podrzava neke sitnice(Chrome 8.0.552.237)
Al kad izadje Chrome 9 ima da bude naj na svetu!

Mozila-ok
Opera-spora
Internet Explorer-http://vukajlija.com/internet-explorer/38630
Google Chrome-nov i brz

toliko

Ja se izvinjavam tek sad videh,

Mariocar

Church pub,imas MacBook?
Kolko si dao(ako imas,mada ne verujem da se snow lepoard moze instalirati na obicnom lap top-u)?

Imam MacBook Air, prve generacije (h++p://luckyphotowerx.com/web_images/apple-macbook-airjpg.jpg),
1300 jevreja ili nešto malo manje, ako se ne varam, leta 2008.

Mislim da je Celt negde objašnjavao kako se radi, tj dao je dobar link. Prošvrljaj po Operativnim sistemima ili kako god ta tema da se zove :)

Ljudi meni je pre radio chrome al sam nosio komp na popravku i pobrisani su svi fajlovi i ja opet instaliram chrome i radi i sve al nece da ucitava stranica koj je kurac s tim!!!

@church pub
Nisi normalan!
Znas kakvo ČUDOVIŠTE od računara/lap top-a si mogo da uzmeš za te pare
bolji od 17 Mac-a

@mariocar
jesi li nekad koristio mac?

onda je tvoje misljenje sasvim opravdano...

Videcemo sta ce Mozilla uraditi sa cetvorkom, testirao sam betu, deluje obecavajuce, na Hromu sam dok mozilla ne izbaci oficijelnu verziju.

Nzm meni je chrome konza
jos sam gledao neke graficke prikaze kao..u nekim poenima nesto
chrome vodi jos od verzije 4 a sad ova 9-ka pobegla i nema da je stigne niko

--------

@kerber
moze da bude to kakav oces kompjuter,nzm zasto ti se toliko svidja ali PC i windows su ne prevazidjeni,razumes
a ovo sam ti lepo reko
dao covek tolke pare za MAC...
ja sam dao 3 puta manje kupio laptop i to znas kakav,da se useres,znaci boli glava
a tek sta je moglo za 3 puta vise novca!

ne kudi konja kog jahao nisi!
sto se tice igara (predpostavljam da te to najvise zanima, izvini ako gresim),
nije najjaci, ali se nosi sa konkurencijom...
za sve ostalo, bolji je. koristi ga moj ortak zbog muzike.
svi, pa i najnoviji programi rade na njemu, a kupljen je pre dve godine...
nije se ugasio nikad, niti je zabagovao. baterija mu traje 5 sati.
ali sto se tice skupoce, slazem se sa tobom.
osim ako carchu nije neophodan mac za neki posao, ili ima novca na pretek.
za sve ostalo vredi svake pare.

P.S. windows je sranje... :-)))

mac je sranje...
a Mozila je kul...
nabudzis je sa add-onovima i ima sve...
ko spejs satl jebo te...
Hrom koristim samo za Vukajliju jer mi je potreban History u Mozilli pa da ga ne spemujem sa Vukajlijom...

hahahah neko je postavio ovaj neki test za browsere sta li, i mozila je osvojila cak 46 bodova od 300 dok je Eksplorer zasluzio 26. hrom je uzo 242, a kineski Maxton (kontam da malo ko zna za njega) 166.

ali sve to na stranu, u praksi Hrom je najbolji, i nije mi jasno otkud tema od 4 strane za ovakvo pitanje.