Prijava

u brate kakav je ovde underground hejterluk prisutan, bežanija brzo!

Pu spas za sve nas!

ajd i ja da zapljunem jedared,valja se,al ja chu da iskoristim staaaare narodne umotvorine i neumotvorine.pa kazhe:

puj pike ne vazhi;
pu,jbmti lebac;
pu-usta ga bolela;
kad ga pljunem jedared,ima misli da ga vodopad strefio;
pljuca;
plju-ga;
pu-pak..

(evo,zapljuv'o sam ga na "masno",nikom namenjeno,znam da sam omashio temu jer je u fazonu pljuvanje novog i aktuelnog,al da ne bude da nisam 'teo,)
=]
http://img707.imageshack.us/img707/7445/smil43c718000c2ee.gif

Ne, najbolje da otvorimo je*aonicu...

pu pu pu pljujem na sportski savez,hip hop i moju nastavnicu veronauke pu pu šlajmara pu pu

Pu na politiku i polovne umove!

Evo da pljunem na celu estradu u globalu. Na (S)Lepu brenu, Anu Bakutu, Zoricu Brus-Li i ostale!
:srrrrrrrrrrk šmrrrrrk pljuuuuuv:

Jel mogu da pljunem vukajliju? :))))))))

Malog Prsta, naravno.

Lepo od tebe sto si me 3. put vec banovao, ne znam zasto imas od pocetka licni pik na mene (nisam ti kresnuo ribu, majke mi), banovali su me i svi ostali modovi, ali ni na koga nisam nikad bio ljut. Ti mene banujes zbog gluposti svaki put, ocigledno da si opterecen stvarima koje ja pisem u komentarima, i ocigledno samo moji komentari, prema tvom Preosvestenstvu, imaju uvredljiv ton, dok neke druge ljude ni ne opomenes, ne znam zaista sta je razlog, opet kazem, taj sto ti je kresnuo ribu nisam ja, keve mi.

Zao mi je sto ljudi generalizuju kad kazu "Modovi", Dzimija, Korleonea, Surlavog, ili Rupu ne treba svrstavati u isti kos sa tobom, jer ti imas jadne kriterijume. "Ziljave picke sa FB" bio je post zbog kojeg si mi dao 5 dana, takodje si mi dao "peticu" kad sam pustao BMK-a na chatu, a zbog sinocnjeg presmesnog pijanog komentara i "desetku", a Talentovano Glup moze da napise "bosanski medjedi" i slicno, Papirus moze da napise "retardirana omladina" za ostale korisnike, dok je autor "Jedan od mnogih" banovan zbog definicije "PAPIRU, STVAR KOJOM CESTO BRISEM DUPE KAD NEMA PAPIRA",a ne vidim zasto je on tu nekog uvredio. Molio bih ostale korisnike da ne uplacuju Ktitor, nego da osnuju fond da od Kaizena kupimo sajt i poklonimo ga tebi, o sarkasticni Mali Prste, pa da banujes sve nas i da ostanes sam na sajtu i postanes Veliki Prst i veliko mudo. Opet kazem, ako ce ti palamara biti veca zbog toga, zasto mi da ti prijateljski ne izadjemo u susret?

Molim da mi se banuje glavni nalog Duncan Ferguson sa kog sam ponosno ostavio vise od 160 definicija, 90 % slenga, trudio sam se da budem informativan, da prenesem drugima koji nisu culi zargon koji ja koristim, neke ljude sam razmrdao, mnogi kazu da sam im i pomogao, mnogima se moji postovi nisu svidjali, ali Papiruse, Talentovani, Jano... zaista me boli pevac za vase misljenje, meni niste ni do kolena ni u RL ni ovde, imam visoko misljenje o sebi, i vase gluposti me ne doticu, zaista.

Sramota me je da i dalje pisem na sajtu na kom si ti, o Veliki Mali Prste neka vlast, tako da sam svoju nedovrsenu misiju ipak odlucio da zavrsim jednim abortusom, a najvise bih voleo kada bi ti, o Veliki Mali prste licno banovao moj nalog dozivotno, i kada bi napisao DOZIVOTNO da se lepo vidi, pa ako ti se ne digne ni tad, sredicemo neke fotke u cegama, poslacu ti opusteno, samo mi se javi na mail :)

Nisam Virus 15, nisam Peki, oni su odlazili, a ja sam otisao. Pozdravio bih samo ljude sa kojima sam na zanimljiv nacin provodio vreme ovde, nekog cu mozda preskociti, ali Cicu, Javia, Lemaju, hiphozu, Vlajka, Energiju,Pedju moram posebno da pozdravim. Nastavite da definisete, ima tu potencijala, citacu vas iz off-a i unapred "palac gore" za sve vas. Mene mozete naci ubuduce na LASTFM-u, tamo sam takodje pod imenom Dukatlija. Aj, zdravo.

Брате, није да ниси вређао, прочитај коментаре, правила су правила...

Како год, желим ти сву срећу и наравно да се вратиш, ако буде било могуће. Из искуства ти кажем да ће да ти буде много тешко да се сузржиш, али ако успеш, скидам капу! :) Мада ако будеш био у офлајн моду, онда ти можда и падне лакше.

Не проваљујем само једну ствар кад си ти у питању: Како то да не можеш да се суздржиш од бана? Мислим, људи буду овде по годину, две, а никад не добију бан... Што је најинтересантије, ти си вређао и чудиш се што си банован.

"Олоши...изволте да прокоментаришете минусе, јебем вас у уста"

За многе веће глупости људи су добијали банове и мање од 10 дана...

"Брате... јел могу ово да поомиљеним, иако нисмо говна која јуре дефку дана?"

Ово је био твој коментар на једну хипхозину дефиницију. Шта, свако ко је написао дефиницију дана је говно? Немој да ти стављам листу аутра који их имају на тоне, а које си навео као аутре које волиш.

Ја сам брате мислио да сам ја претерао у неким стварима овде, али ти ме шишаш. Мислио сам да сам преозбиљно схватио сајт, али ти ме и ту шишаш.

Како год, срећно теби, срећно твој Евертону следеће сезоне.

Пљујем на одлажење.
Срећно мојој Звезди и мом Ливерпулу следеће сезоне. И Србији на СП.

...под прозор. :) Само ту можеш да пљунеш.

Pljujem na Nemce što ne znaju da igraju fudbal!