Prijava

Море, ја би за неке увео да имају права на 0 дефиниција дневно.
И једно -3 постера, тј. да им се дневно брише по 3.
Хмм... Добра идеја. :)

Е,рецимо,да се некоме као опомена пред бан стави квота од 0 дефиниција на 24 часа.

Brate, Kelte, ja već obrazložio ovo ranije... Mrzi me opet.

...A i mislim da je toliko tema istrošeno na Vukajliji, da od pet definicija jedino možeš da napišeš jednu, dve dobre, ostalo je prežvakana tema...

brate gambi, znam. ali mislim da je sad veeeelika vecina autora ZA ovo smanjenje

brate, celte, ja jes da retko kad iskoristim tu kvotu, al nikako ne podrzavam ovaj tvoj predlog...ako su pre dve godine smanjene na pet, a sad smanjite na dve, do 2012.-e ode Vukajlija u istoriju.

poostrite kriterijume, i nemojte mnogo da objasnjavate zbog cega ste nesto brisali kad vec imate to mukotrpno steceno pravo

kao i uvek, oštri sam protivnik ove ideje. zalažem se za vraćanje slobodnog definisanja. to što neko ne može da stigne da pročita nije razlog za sputavanje onoga ko može da napiše više. potreban je drugi pristup problemu. smanjenje kvote je, bez preterivanja imbecilno. (i sada je sa 5 imbecilno, ali ajde)

Podrška Mirjani... Tri definicije i jedan poster. Dve je malo...

Jeb'o postere. Pet defki nek ostane. Ko neće nek be koristi... A ko piše sranja ek obrišu modovi...

апсолутно се слажем са предлогом! 2 дефиниције је сасвим довољно по аутору на дан.
и избацила бих постере скроз, да се ја питам:п
јеботе, па сваки дан се десетина чланова жали на неке обрисане постере, како ли вама модераторима само не досади да читате те силне жалбе?:)

Ja sam za smanjenje kvote. Ubacis u Word ako bas dobijes inspiraciju, pa postujes kasnije. Previse je ljudi na sajtu, previse definicija izlazi, neke koje su bas dobre padaju u senku. Meni se svidja ideja dve dnevno, doduse mozda je to previse radikalno. Mislim ko mene sta jebeno pita, ali podrzavam sve koji su za ovu ideju.

Ja sam za tri defke,ionako ni sam ne napišem više od tri,a ako napišem,one dve su sranje...Može i smanjenje na 2,ali ipak je to sada previše,da se kvota odjednom za toliko smanji...a posteri nek ostanu na dvojci :)

imbecilno. hajde kada se broj članova duplira pa ne budemo mogli da ispratimo sve da uvedemo definiciju nedeljno. a za to vreme da šaljemo dvetačkezvezdice na četu. povraća mi se od ovog predloga.

iznervirah se za džabe. izvinite na smetnji, nastavite, idem da se upucam.
jebeno prizemno samo-za-sebe razmišljanje mi ide na kurac.

bukajlija: ''ionako ni sam ne napišem više od tri''

ја и онако некад не пишем данима. али то није разлог да се људима који имају шта да кажу смањи број дефки. по мом мишљењу то није фер. ипак је поента у дефинисању? или сам ја погрешно схватила све?

surovi se nervira bezveze...
dve definicije po danu bi resile mnoge probleme, pri cemu mogu da postoje neke nagrade, da neko moze da definise vise itd...

trebalo bi malo da se razdvoje autori od ljudi koji spadaju u autore i imaju ista prava a u principu skrabaju svakakve gluposti samo zato sto im se moze.

ma do jaja. najbolje da se ne definiše uopšte pa da se nagrađujemo na osnovu uspešnosti ničega koje dobijemo od nevernih toma koje bi želeli sve ništa za sebe, pa zato daju negatiuvno ništa meni kako ja ne bih mogao više ničega od pišem, a dovodi drugare da mu daruju neke nišoe kako bi imao više ničega samo za sebe. To bi me dovelo u situaciju da zbog nagrade nekog tamo, ja nemam ni mojih inicijalnih određenih ništa, te će gospodin nemampojmakojeaimapunonolajferskihdrugaradamudarujuništa moći da definiše najsranjaništa, ali pobogu, pošto je nagrađen za to, automatski njegovo ništa dobiće na težini i potencijalnom nekvalitetu. to bi rešilo apsolutno sve probleme. ubeđen sam da bi to rešilo sve probleme.

Može 2 ili 3 svejedno. 5 je puno majku mu. Izađe puno glupih defki, nekvalitetnih a pošto moderatori "vrlo dobro" rade svoj posao mnoge od njih se zadrže na sajtu iako imaju više minusa nego pluseva. Kada bi pomerili limit ljudi bi malo razmislili pre nego ga istroše na gluposti.