Prijava

Jny
Pa ako je problem sto modovi ne prepoznaju fejk postere( ili ti prevedene)
Onda naslov teme ne treba da bude "Popularnost" nego "Moderatori" a to si mogu i ovde okaciti
http://vukajlija.com/forum/teme/6496
Ali ako su problem zlatne gaće onda je to vec ozbiljniji problem.

To o modovima je samo usput. S tim sam hteo da kažem da će neki prevedn poster i da prođe iako je preveden jer prosto modovi nisu znali za to, a možda ni većina članova i to je plagijatčina. :)
A što se gaća tiče, i to je problem. Što neko sa slikama s neta da stane rame uz rame uz recimo kurda, ili RD-a, svejedno. :)

No, najbolje mi da sačekamo kaizena, da ne spamujemo k'o spambotovi.

Svega ovoga ne bi bilo da se MOTIKA izloguje ko Abrahus.
:)

искрено првобитна намјена овог сајта оде у три лијепе...бар тако је пислао да је ово рјечник сленга...довољно је да одеш на фани пикчурс и сваки дан ставиш по двије и набићеш си популарност ихахај...

Bodovi postera vise nisu uracunati u popularnost, kao ni bodovi obrisanih definicija.

upravo si me ojadio za jedno 4000 poena, al bravo! :D

fala bogu pa vise posteri nisu neki faktor za popularnost... valjda nece vise ni da se bune toliko za brisanje.

a jel može sad da se pored ove popularnosti nalazi i prosek po definiciji?

nije fer takvo sortiranje prema starijim clanovima...

hmm, pa neka ova stoji kao glavna a na profilu nek stoji ova druga:p

@tasmanijski djavo

ubacio sam prosek na profil. takodje u tabeli sad stoji i broj definicija.

Hmmm... Pomislih da nešto nije u redu, i shvatih da je sve u savršenom redu. Cool ovo oko postera... iako sam ih stavljao mnogo, svejedno mi je oko brisanja popularnosti sa postera...
Mada me onda kopka čemu glasanje za postere....
Da se uvede posebna popularnost za njih, ili da se ukine glasanje za njih.

pa glasa se za poster, a ne za autora postera. tako bi trebalo da bude i za definicije. mnogo je realnija ocena onda.

Kaizene, skidam kapu!

Svidja mi se nova promena, jer se sajt vraca definicijama kao svrsi svog postojanja, iako sam izgubio dosta poena. Voleo bih samo kada bi mogli sopstveni posteri da se rangiraju po popularnosti i postoji posebno iskazan zbir poena dobijen na osnovu postera ili njihov prosek, cisto kao stavka u profilu, sto ne bi uticalo na ukupnu popularnost, vec cisto za uporedjivanje sa drugima. Mozda sam previse opterecen statistikom, ali volim da se uporedjuem sa drugima, da bih znao da treba da se usavrsim. Kao sto postoji zvanicna rang lista, ovakvo bodovanje postera bi posluzilo za formiranje "moralne" rang liste gde bi se izdvojili oni sa dobrim posterima. Totalno degradiranje znacaja postera barem mene znacajno demotivise da trazim slike po netu i smisljam naslove. Volim da se takmicim i mislim da ce njihovim degradiranjem posteri manje izacivati i sajt ce dosta izgubiti.
Takodje bih voleo kada bismo mogli lakse da nadjemo svoje defke sa groblja.

@kaizen, bilo bi lepo kada bi se dodao i prosek po definiciji pri rangiranju.

kaizen, hvala:)
@wlex to oko proseka je već sređeno

nije, prosek se nalazi na profilu, ali po njemu nisu rangiranu autori:

http://vukajlija.com/recnik/autori

Nadimak Registracija Aktivnost Definicija Popularnost

cisto sam dao kao ideju. neko ima npr. 2000 poena sa 10 kvalitenih defki od 200 poena, a neko 200 glupih defki sa 100 poena. zbog toga smatram da je rangiranje po proseku korisno

Već predlagano, neće biti. Mrzi me da ti obrazlažem.

Ok, na meni je samo da dam ideje. :-)

Sad bi mogao ovde lock, pošto je predlog realizovan.