Prijava

Mislila sam da sam jedna u milion koja niti ga je imala,niti će ga imati. Koj će mi?

Određenim ljudima se popenjem na ono što nemaju iz meni nepoznatog razloga i to urade. Zato što su budale. Eto. Ja sam samo 2 osobe blokirao i to zato što su mi pretile.

Ja redovno čistim, održavam manje od 150, nekad je bilo manje od 80, al jebi ga, žao mi neke ljude brisati. A one likove što mi kažu zdravo, jednom u 5 mjeseci, ni ne dodajem.

Uklanjam i ja itekako, uvek negde kalkulišem da ih bude između 250 i 300. Meni dovoljno.

Ja imam jedno petne's likova blokiranih zato što oće da me tuku..neki zbog žena, a neki su samo budale..uglavnom, sotonina mreža je fina za svu tu đavolju rabotu..blud, ovo ono..

A i ova vještica odavde mi je skroz kul..sa onim njenim statusima..itd..ovaj zadnji je vr'!

Ljudi ša radite vi kad hoće da vas tuku?

примите међу своје редове још једног поносног невласника.Кад чујем ликове око мене како изговарају реч "фејс" згрозим се,драго ми је и увек ће ми бити драго што нисам обузет тим глупостима

Ja ga im'o,ali samo da bih igrao poker,nikad nisam bio na svojoj stranici,ili kako se vec zove.Sad se poker cepa na nekim ozbiljnijim mestima.

Ja imam nalog na ozloglašenom sajtu :) do sada bih ga verovatno obrisala, deakrivirala ili šta se već sa njim radi, da nemam nekih ljudi u prijateljima sa kojima mi je mnogo lakše da održavam kontakt preko facebook-a.. Ne znam, mislim da može biti koristan, i da uopšte ne bi bio loš sajt da ljudi toliko ne preteruju sa njegovim korišćenjem.
Inače, sve više mi se čini da postaje, kako bi rekli, "in" nemati profil na facebook-u. Ne kažem da je tema otvorena sa tom namerom ili bilo šta loše za one koji su se ovde izjasnili da ne koriste facebook, samo da znam neke ljude koji se toliko ponose time što ne koriste fb i trude se da istaknu to u svakoj prilici, ne znam, izgleda kao da se hvale time.. malo je čudno to...

Nemam. I nikada i nisam. I havlim se. što da ne?

Ти си постовала овде међу првима, шта се опет јављаш к'о Електричар, на свакој страни? :)

Лули је мој човек. :)

Nemam jer mi ne treba, a i što će mi, više volim konverzaciju uživo.

Vuče, dolaziš u KST?

@lullaby.. pa ne znam.. :D hvali se ti, meni lično stvarno ne smeta :) ali mi to nekako dođe kao da je nalog na fb neka osobina, neki uspeh, dostignuće, a to je samo sajt.. Ljudi mnogo pričaju o tome, i zato i postaje nešto bitno, a inače je obična glupost.

Jebiga, zaboravila sam. A tema je nenadano oživjela. :))

Ne kontam zasto bi se iko ponosio time sto ima ili nema otvoren profil na Fejsbuku? O.o
A da ne bih spamovala- trenutno nemam, treba da se nakanim da ga otvorim uskoro, jer je meni licno zaista koristan kao jedan od vidova komunikacije sa ljudima koji su mi daleko.

nemam, previse ljudi bih poslao u picku materinu a nemam neki poseban razlog za to...

Kako da ugasim profil? Ima samo opcija da se deaktivira? Može li trajno da se obriše?