Prijava

Pa ja sam iz Vojvodine, nema bas katuna, ali nepismenih ljudi je mnogo. Ne bi to bilo strasno, da se radi o babama i dedama, ali rec je o mladicima, koji slikaju svinjokolj ili razbacivanje svinjskog izmeta po njivi, pa kace to, uz komentare tipa "Djes coece, nema te ko picke". I tako...

aupizdumaterinu, seljoberi sunceimjebem. Bah!
A kod nas u Novom Sadu nije baš tako.

Nemam fejzbuk profil...
(Ali da sam zbog toga ponosit i nisam...)

Ako je u Vojvodin DJES onda je to ipak dođoško mesto što nas opet dovodi do katuna?

Jeste dodjosko, 1/3 stanovnika su Muslimani. Otuda to- djes, bolan, bona, ba :)
A i Srbi su svi poreklom iz Bosne, tako da postoji neki cudan jezik kojim komuniciramo. Mada sam ja rodjena u Novom Sadu, gde i zivim, i pricam ekavski, kao i moji roditelji.

Svi putevi vode u Holywood.

Мени је до јаја, када мађари и мађар'це причају ко босанци. :)

Да, има и тога у СУ.

Koji ste vi carevi! Nemate fejs i do jaja ste.

A koj moj ste opet oživljavali ovu temu :)

Sad ispado ja ne znam što sam je otvorio :)

A otvorio sam je iz razloga što sam se četvoroumio da li da otvorim fejsbuk profil.
I zbog jedne keltove rečenice odavde (mrzi me da je tražim) otvorih!

Evo, otvarač ove teme, ima profil!

Ali sam i dalje ponosan nevlasnik fejsbuk profila.

Хахаха Грофе :) И ја се одјављујем с ове теме, пошто сам га поново активирала. Скоро па бих обновила годину на факсу да нисам :) Чула сам на радију да хоће да ПАТЕНТИРАЈУ реч „фејс“ и да ће сваки сајт, компанија која је употреби морати да им плаћа за ауторска права.

Pa grofe ima nas ponositih nevlasnika jos uvek, tako da ti moz' da se odjavis sa teme a mi ostajemo.

Aferim Milice, i Virtual Serb. Svako svome jatu leti :) A mi kanarinci nikotinomani znamo gde ćemo :)

Ja koristim fejzbuk mnooooogooooo! Ja fejzbuk guram u guzicu! Jebem se sa fejzbukom! Jebo me fejzbuk! Daj bre dal ste retardirani, kakve veze ima da li je fejzbuk sekta il nije... postoji nesto sto se zove ignore... Ja tako resio mnoge stvari na tom fejzbuku... ne pamtim da sam ikada obrisao neki komentar neki posta na mome zidu zato sto mi satro smeta... jebeni fejzbuk, nosao sam sliku mosusnog goveceta kao profilsku, jeste boleo me kurac sto je to govedo, sad furam ovu
Ја боли ме курац што сам глумим зиљавца, јебени фејзбук... скоро додао ортак моје фотке из Магацина где разбијен као мајка седим и на неким степеницама и на веце шољи и таговао ме. И пита ме швеца "Ало ментолу што ниси скинуо тагове?" А ја јој кажем, ја оћу боли ме курац! Јебени фејзбук... То и јесте то, јебени фејзбук...

Ја га користим да четујем и да окачим покоју песмицу Прл Џема, ни за шта друго... какве зиљаве пичке и то, батаљуј! Ајд у здравље, воли Вас Фејз :*

Nemam fejsbuk i lepo se osećam zbog toga. Kad me pitaju imaš li profil ja kažem IMAM, al na Vukajliji...I onako ovde visim po par sati dnevno...

I dalje ga nemam.

Ne.Imao.Nikad više...

JA NE VOLIM FEJSBUK!
JA NEMAM PROFIL NA FEJSBUKU!

Imao pa nemao..
znaci odviko se i mnooogo mi je lepo
-----
Lek protiv side...OVAJj....facebooka(i isto to mozete da uradite u kabinetu sa racunarima..ili bilo gde vec, mozete i kod kuce da vam niko ne bi uazio kad vam dodje u goste da vas smara!! )
znaci ides u C:\Windows\System32\drivers\etc

i ides desni klik na fajl host
i stavis da nije read only
onda ides isto desni klik i onda open wih i izaberes notepad
ima da izadju neke gluposti
a onda jednostavno na kraju toga ukucas sledeci tekst

127.0.0.1 www.facebook.com
127.0.0.1 apps.facebook.com

idete save i kraj
--
pokusajte da se ulogujete