Prijava

Može, uplatiš soma dinara na odredjeni žiro račun. Ako hoćeš bacam na PVT.

Фејс је супер. Убедљиво најбољи сајт јер спаја људе. Никад не знаш на кога ћеш да налетиш. Такође штеди импулсе јер с људима можеш да се договараш бесплатно. Треба живети као да је сваки дан последњи, знате како кажу: ,,Узми све што ти живот пружа, данас си цвет, сура увела ружа."

хД

Jebo te, sve neke dzombe, ili nemaju FB i gnusaju ga se ko penzioner mobilnog telefona, ili ga imaju iskljucivo zbog nekih tamo ljudi ili neke tamo aplikacije. Kao da je FB najgora stvar na svetu, cime se sve ljudi nece opterecivati!

Ja imam fejsbuk i banja mi je, i guzicu sam izbačio tamo, ali mi je obrisaše... pičke....
I mi se tamo družimo i super je... Baš je lijepa atmosfera, sve je super... Mi se družimo tamo...

Дан је леп и сунце.
Супер је.

Ja mnogo volim jesen. Lišće opada. Mi se valjamo u lišću i tako volimo.

Mene boli glava, ali jeste lep dan. Mada je to donekle paradoksalno. U stvari nije, ne okrece se svet oko mene. S druge strane, u Azerbejdzanu mozda veje sneg i -20 stepeni je, kako onda mozemo reci da je lep dan?!

Aaaah, the mysteries of life!

Jaje je starije, majke mi

Imao sam ga pre 4 godine,kad niko nije maltene znao sta je to

ova me rečenica dotukla. I meni bi bio dosadan sajt da sam sama na njemu.
Uzmite u obzir da tamo ima ljudi koji nisu svi u prijateljima ziljavih devojčica koje se slikaju pred ogledalom u WC-u.
Odlična stvar koja ima svojih nedostataka, naravno.
Kako bih ja drugačija, a i oni mene, našla neke ljude s kojima sam prijateljovala pre 20 godina i koji su se rasuli po svetu.
Tel i mejlovi su u tom smislu šuplji, oni s kojima sam i bila u kontaktu čuli smo se svaka dva meseca, pa taj razgovor po sat vremena i onda dođeš u sit.da više nemaš šta da pričaš tog momenta, ima ljudi koji su dobili decu, meni je drago da ih vidim, tamo su ljudi s kojima sam pojela po kilu soli i prošli smo i belaja i dobrog.
Ima i govnara, njih ili odbiješ ili zbog mira u kući primiš a baš ti nije drago al jbg.
Fora je da svi vole prikazivati stvari ulepšane i sebe boljim nego što jesu ali zar to svi svuda ne radimo pa makar i anonimno. Meni je simpatično gledati neke likove kako se hvale avionima, kamionima, neki me nerviraju jer pišu statuse na engleskom steram ih ga majci al takve zajebavam redovno.
I sad na Vuki je fora neimati tamo profil a Vuka uredno registrovana na FB i tamo ima više članova nego ovde.
Malo licemerno zar ne?

Meni svi kažu da sam grdan, je li to zato što ne koristim fotošop?

Ma ko ih jebe, bitno je da si majci lep;)

Ja imam fejs, ali ga koristim bas retko. Smatram da je gubljenje vremena viseti po ceo dan na fejsu. Koristan je ako znas kako da ga korstis, a stetan ako po ceo dan visis na njemu i zivot ti se svede samo na chat na fejsu, komentarisanje slika, izbacivanje spotova, statusa i slicno. Zgodno je naci neke ljude sa kojima se ne mozemo videti jer zive daleko, ali mislim da nas ponekead bas fejs sprecava da se i resimo da odemo kod njih i vidimo se uzivo.
Sve u svemu, da li ce Fejs biti stetan ili koristan, zavisi od nas. Iako imam Fejs mislim da bi svet bio lepsi kada ne bi postojao.

Ja imam fejs, ali ga koristim bas retko.

e jeste vi fejsovci spemeri, pa skk trazis na ovoj temi, mi ljudi bez lica nemamo mira ni ovde.

e jeste vi fejsovci spemeri, pa skk trazis na ovoj temi, mi ljudi bez lica nemamo mira ni ovde.

Pa cisto bih sebe svrstao u pocasnog clana vaseg kluba jer fejs smatram nuznim zlom :)

gamby
Vuče, dolaziš u KST?

Radim tad.

E nemam profil na tom...? i neću ga imati. a uspešno odolevam masi ludaka koji me svakodnevno nagovara da ga napravim sa sve glupljim razlozima tipa
-e napravi fejs da se zezamo.
-aj napravi fejs da igramo poker
-ae prijavi se da mi vidiš sliku
kad sam reko da imam profil na Vukajliji reče mi neka budala fejs je bolji, ja je otero u pičku materinu i nju i fejs, jebo ih on u dupe...

Ja nemam. Zato sto ja poticem iz ruralne sredine, gde su seljaci i ovcama poceli da prave profile. I malko mi to sve bljak.

Katija, stigla mehanizacija i na katune?