Prijava

о не! зашто ме никад ништа не зачуди? :)))

spemujemo, micooo :))))

sixpack može da bude svašta, ali šta je "trltrl" :D

То ти је још један бенд који пева са народним певаљкама - обиично се чује у њиховим песмама у подужем облику : "Тртлтртлтрлллл...."

Добро нам дошао капетане! :)

PoZzzZ svima :) Evo i ja da se predstavim - Urke iz Nisa,buduci student psihologije (nadam se). :)

Yuros
pre 9 sati

PoZzzZ svima :) Evo i ja da se predstavim - Urke iz Nisa,buduci student psihologije (nadam se). :)

Поздрав, ето нам још једног Нишлије на сајту! :) Из које си средње?

ja sam simonida puhalo, i bavim se puhanjem kožuha

Samo vi spamujte, samo vas gledam.
ovaj...Ovo sam davno trebao da uradim... BUM!
jbga promasih...Ovaj...
Zovem se Filip, iz Ue sam, zavrsio osnovnu (tek) prezivam se Jankovic jmbg: e jebiga sad...
Dosti.

evo ga još jedan janković! :) i mici se preziva janković, i dr. janković se preziva, je li, janković. :P

Dobro veče.
Zovem se Nemanja, imam 15 leta. Završavam osnovnu.
Žao mi je što kao tako mlad ulazim na ovaj sajt te predstavljam svojevrsno razočarenje ovih starijih i iskusnijih članova (gde ode Vuka priče)
Trudiću se da se ne uklopim u profil "naivnog mladog uništitelja sajta svojom neinspirisanošću"
Živim u Beogradu, imam komšije koje se veoma bučno jebavaju, te je nedostatak sna osnovni razlog za moje loše definicije.
Slušam uglavnom stari Hard Rok i Industrial Metal. (Rammsteiner)
Nešto što ne volim su smajliji. Mnogo je lepše pisati bez njih, jer tako bar možemo sačuvati dozu ironije u rečima - ovako sve postaje očigledno, zar ne? (:D)
Budite pozdravljeni.

Volim da jebeeemmmmm

ime: Svetolik
prezime: Popadic
godine: 44
mesto: Ritopek
hobi: pecanje

Ahoy, mates.
Ime mi je Relja, 14 mi je leta.
Rodjen sam u Beogradu, a tamo i trenutno zivim.
Zaludjenik sam za metal(posebno heavy, death, i power). :)
Ateista sam. I hobi mi je sviranje gitare.

Aj i ja...najboji su pri kraju...ili pri kraju stranice:)...Filip 26 godina (za mesec i nesto)...Relacija BG-KV...polupropali student, ali se uzdizem polako...(bas polako)...na VETS-u sam na muzickoj produkciji...(3. fakultet po redu P.S. - volim temeljno:) ) i taaako..

ja sam jedno sa univerzumom....

Ja sam univerzum :)))