Prijava

- Братић, ај немој бивати Тарковским. Попиј пивце, смири живце. Хош пилеће крилце

xd

Poljubi drugaricu sa rezije u usta :)

Коју тему госпон критичару? Хајде баш да чујем твоју анализу Маља. Кад се већ бусаш, инда и раскопчај шуљу да видимо КОЈОМ СЕ ТО ТЕМОМ БАВИ МАЉ:) Мада шта год да напишеш а да бар мало има везе са животом бићеш у ораву јер је филм брутала и носи тежину ко целокупан опус чмарковског. У прва два минута.

Cmarkovski :D :D

Нећу брт пушила Кустурици за сценарио:((

хахаха, како мачак тролује, дупе вам помера. а сви се примили!

маљ се роди
ваистину се роди

Jebo nam je kevu :D

šomi jel ti na avataru mitiser zumirani? xd

Дуче, да би схватио неке ствари мораш мало и сазрети. Погледај Маљутку кроз пар година па се видимо негде где се ви бардови већ окупљате?

Ok dodaj me na fejsu
Ivan aleksandrijević

не брт, слика је дело тарковског и представља црно пиле у свету белих пилића. само, напуштено, док га маљ јури да га здроби. маље расисто погани !

a tarkovski je pile
pokislo, žuto i malo
sto je kraj malja jednom zaspalo

Шоми добра кајгана се може направити са оним маљем:))

pogledao sam trejler, zaintrigirao me je

Malj je sve rekao, uzasno kako svet funkcionise, kuda sve ovo vodi hoće li mi reći neka prorocka dusha

Па каже

Добар к'о бакина кајгана '96те године

Душа од човека. На леба да га намажеш. Може да означава и нешто врхунски. Крем де ла кремее брулее

- Ћао Дуче ја сам Мачкова френдица и бавим се режијом. Желим дечка из струке који ће ми указивати на недостатке у мојим филмовима ок?
Дуче у себи :у јеботе дал сам видо бољу пичку у животу добра је ко бакина кајгана '96те мада ја ту дину не памтим Чорма љубим те у курац:
- Ехм ехм да.
- Фркица ти а мукице ајд идемо на кафу и колаче да се опустиш мало.

Хаха није трејлер то је цео филм:)