Prijava

Cube (1997).

Radnja se dešava u sadašnjem vrenenu:
Vučić je stavio 7-8 najboljih Srba u nekakvu vrstu kocke, zapravo to je milionostruka, poput bezizlaznog lavirinta. Sve pokušavaju, mnogi usput i ginu, jer lavirint je opskrbljen smrtonosnim zamkama. Na kraju, iz lavirinta izlazi samo jedan čovek - Debil.

To je suština filma, uostalom film je podobijao mnoge nagrade: Gremi, itd.

gremi su muzičke, a ne filmske nagrade

Bravo majstore!
A ja dosad mislio da sam glup!
Kapiraš li, uostalom ovaj tekst?
Ili se zajebavaš?

Verovatno lažeš.
To je najgori film koji si ikad gledao.

Ljakse napusis se vucicevog kurca opaaaa

Ideja Kocke je do jaja, sve ostalo je blago rečeno užasno. Jako jako loš film. I izašao je Stevčo na kraju brt.

Kako te nije sramota! Tako mator čovek, i tako da priča.
Skandalizujem se!

Pa valjda tebe treba da bude sramota sto pusis kurac a ne mene sto pricam o tome

Hell or high water, baš mi je legao, trebalo bi da odgledate, ocena 9.
Inside man me je smorio, možda nekom i odgovara takav film. Nego, dajte neke preporuke filmova o pljacma banki, sa taocima po mogućnosti ali ne onaj sa al pacinom iz 75, taj sam gledao.

Zootopia pokidao, posebno ova referenca na Kuma. Jebeni Mr Big rovcica, idemo po Oskara
https://www.youtube.com/watch?v=aJ-LWlmj3kQ

Da, dobra je, samo sjebao sam se sto sam prvo gledao sinhronizovano.

Kosovac zauzeto
Pa valjda tebe treba da bude sramota sto pusis kurac a ne mene sto pricam o tome

Pa valjda tebe treba da bude sramota sto si duduk za filmove, budalo!

ОД СРЦА ДА СЕ ЗАХВАЛИМ СВАКОМ ОД ВАС КО ЈЕ ИСХВАЛИО МАНЧЕСТЕР. И ДА ВАМ ПОЖЕЛИМ ДА ИМАТЕ ЈАКУ УПАЛУ ХЕМОРОИДА МАКАР ТРИ ДАНА СИРОТИЊО. КАКАВ ЈЕБЕНИ МАНЧЕСТЕР У АМЕРИЦИ НЕМОЈТЕ МЕ ЈЕБАТИ! ОЧЕКИВАО САМ ОВАЈ НАШ ГДЕ ИГРАЈУ ЈУНАЈТЕД И СИТИ. КЕЈСИ АФЛЕК 99% ДОБИЈА ОСКАРА ЗА ГЛАВНУ ЖЕНСКУ УЛОГУ СВЕ ДОК НЕ МУТИРА ТО МУ ЈЕ ШТО МУ ЈЕ. А ВИ УЖИВАЈТЕ У ХЕМОРОИДИМА. НИКАД ОТВОРИТИ ОВУ ТМУ ВИШЕ НЕЋУ ;(

ЕДИТ:РЕМЕ ЈЕ

Kakav je film Emila Kusturice Na Mlečnom putu? Jel gledao neko?
pozz

99,99999% сам сигуран да је неко гледао поменути филм.

poceli su sa camuganima...jebeno liberalno procrnacko klintonovsko satansko sajentolosko govno je krenulo da izlazi...

Javite kad krenu glavne kategorije