Prijava

Ako Lecki samo gruvaj, ima mnogo filmova na fazon :car je go:. Tipa Silence. Dabogda umro Silence, ili The Revenant. I 95% Antonionijevih filmova. Dabogda umro Antonioni.

Ova scena iz Das Bota me podseca na onu misiju u Medal of Honor kecu kad kokas Svabe u podmornici u onom silosu. Satro treba da se stekas sa laznim pasosem, izvadis odmah pucu i popalis sve alarme, a oni se dernjaju astung, astung.

Хахаха ко се више сећа силенце било је очигледно да је гломазна говнурда и потпуно бесмислен филм у питању, не знам шта то освоји и је ли стекао било какав статус међу филмофилима, не наравно. Квалитет му је отприлике као америчке серије са никлодеона, тинејџ вештица а ха ха а, ја сам тинејџ вештица а га га га

Doslo mi da se iskenjam na facu onom kretenu Garfildu, dabogda umro. Cudi me samo sto Skorceze nije ubacio scenu gde smrcu kokanidju monasi isposnicari, jer se opasno lozi na scene gde se smrce kokanidja. Ceo Vinyl i Vuk sa vol strita smrkcu ko ispred dispanzera. Da zaboravio sam i to govno da spomenem, vol strit moj kurac. Izvinjavam se, tezak dan na poslu.

Dabogda umro i vol strit?

Ako Lecki samo gruvaj, ima mnogo filmova na fazon :car je go:. Tipa Silence. Dabogda umro Silence, ili The Revenant. I 95% Antonionijevih filmova. Dabogda umro Antonioni.

Немаш појма, лоло. Сајленс је до јаја. :Д

Uzgred, kidalica. Fala Prove što si mi predložio Zavisnost ♥
http://www.imdb.com/title/tt0112288/

Da, brate, film nula u svakom smilslu, niti mi je bio zabavan da kazes isplatilo se gledati, niti je pokusavao da bude neki kvlt, samo razvodjeno za decu od 15 godina koja verovatno film nisu ni smela da gledaju zbog R rejtinga, i iritantno uglavnom. Jedino sto sam izdrko na Margot Robie jer mi tada modem crko bio. Mada moje misljenje samo, a hteo sam bio bas da mi se svidi kada sam pustio, nisam ni ocekivao nesto posebno, samo da se fino zabavim. Sto i jesam na deset minuta. U wc/u... :)

Ne znam, nisu mi nikako legli ti filmovi. Mada opet kazem, moje misljenje samo. Da nije neko gledao novi Trejnspoting?

Чек бре, причаш о Вуку са Вол Стрита? Па он јесте говно. Сајленс је квлт. Има много више ту од онога што ти наводиш да има, јбг. :Д

Ревенант је ок. Није брука, али није ни срање.

Da ovo gore za Vuka. Silence je zlato za Vuka, ali i pored toga mi je njaah, bio. A za Revenanta mogu da potpisem da je sranje jer sam gledao u bioskopu sa drugarima, koji inace slabo i gledaju filmove, napusili su me sto sam ih zvao uopste da gledamo, a inace i ostali ljudi su jedva cekali da izadju iz sale, pa sam video da nije do mene. Kontam ja da je ok snimljeno, i da imaju neke paralele sa Tarkovskim, ali dzabe sto je spolja uglancano kad iznutra prazno. Kao onaj konj sto se Leonardo uvukao u njega. Utripovao se da je Bear Grils.

Много рупа има Ревенант, али је и даље ок. Мислим, зависи и од момента гледања, мени је атмосфера тотално усамљеничка у филму. И када гледаш у таквом моменту, легне. Нисам га поново гледао, не да ми се, али јебига, не сматрам да је ужасан.

Мени је рецимо Birdman неопевано празно говно од филма, класичан оскар бајт филм, без икакве суштине, тотално квазиинтелектуалан филм.

Nemoj vise molim te, Birdman govno, ahahahah koliko ti ustvari pojma nemas to je za pricu

Vuk sa Vol Strita, jebiga ne mozes biti prazna ljustura od coveka da ti se svidi film, mora biti neke akcije u zivotu i to

Исти мотив је коришћен двеста пута пре бирдмена и то сто пута боље. Само је начин снимања креативан, али у односу на Ињаритуову репутацију и режисерски таленат, тотално разочарање. Мислим, није унапредио неку већ обрађену причу, остао је чак доста иза многих других филмова са сличном тематиком.

Глума је ок, али је цео филм њах, празан, прича за квазиинтелектуалце попут Бомбаша.

Za Birdman tek necu da pricam koliko je govno precenjeno, nego to sam izdrzao jer gotivim Majkla K. puno, a i svidelo mi se par scena, sto su ok.

A i traje malo manje od dva sata, pa jbg, nije toliko teško izdržati. Iako sam i ja dolazio u iskušenje da ga ugasim.

Al najprecenjenije govno ikada je Enter the Void. Al sam se na samom kraju makar udavio od smeha u fazonu "da l je moguće da je ovoliki debil" iako sve vreme očekuješ neki tako preloš momenat.