Prijava

http://www.virginmedia.com/images/eric-cantona.jpg
Zašto nosiš takve štucne
Erik Kantona Erik Kantona

Vozio si Lamburdžini
Erik Kantona Erik Kantona

Misliš da si kul ko Tajson
Erik Kantona Erik Kantona

Tu je i Inzagi. Jes' da su svi golovi koje je dao bili mnogo ružni, al' je radio pos'o. :)

Kažu neki da je i Gerd Miler umeo to isto. :)

Франческо Тоти, Дел Пиеро, , Росицки, Аршавин, Дијего!
То су играчи због којих ја тренутно пратим фудбал, наравно ту је од наших Немања Видић!

Кад Меси предрибла неког онда можда и постане најбољи...

http://www.novine.ca/arhiva/2001/30_11_01/718%20-%20FUD%20STOJKOVIC%20DRAGAN%20PIKSI%2023%2007%202001.JPG

До тад може да гледа касете са утакмицама овог човека и да научи нешто...

I to kasete sa utakmica gde daje gol kao trener :)Pixi objasnio :)

Ауууу какав би се тим могао саставити од свих ових фудбалера што их постависте...

Želiš li nekoga da izazoveš na PES?

obi el igraš sad 2. maja za čelzi? ipsvič će biti na nivou zadatka!

Bojim se da je ovaj čovek nepravedno izostavljen, pa da ga metnem... :)

http://www.footie.co.za/blog/wp-content/uploads/2009/09/arjen-robben_bayern.jpg

Много јак играч, не контам што га отераше из Реала... а где је Меси био вечерас, зар најбољи играч света свих времена не може да учини ништа против Интера? Смешно га је било поредити са играчима типа Пеле, Џаја, Марадона, Зидан... није ни близу тог нивоа.

Mrzi me sad da vracam strane pa ne znam kako se tacno zove autor, ali onaj lik sto je okacio Riberija je promasio zesce. :) Jedan od najprecenjenijih igraca danas. Uostalom, kao i svi "novi Zidanovi". Klasican saban.

@Samhain

Znas sta je meni smesno? To sto su ljudi ubedjeni da su Pele, Maradona i druzina SVAKU utakmicu odlicno igrali na osnovu Jutjub dzinglova. Jesi li nekad gledao uzivo celu utakmicu na kojoj su igrali Pele i Maradona? Nisam ni ja, ali ne verujem da su blistali na svakoj.

Zidana sam gledao u dosta utakmica, i naravno da su postojale one u kojima apsolutno nista nije uradio, na stranu to sto je majstor. Ako Mesi ovako nastavi da lumpuje svake sezone(po 40 i vise golova), ti stvarno mislis da ce se pamtiti to sto su ga na dve utakmice Interovi igraci stavili u dzep? Aha, znam.

Jebeš Maradonu kad mu je Toma Ivković odbranio penal 90. u Italiji :). Šalim se, jedva se sećam toga, al je u pravu Tulumbać, koliko god neko bio dojajan igrač, nemoguće je da ne odigra gomilu utakmica loše. Čak sam i ja na fizičkom jednom jako loše odigrao i postigao samo 2 gola, al nećemo sad o tome.

Potpisujem Tulumbaćov post.Momak je skroz u pravu.
Što se mene tiče stvar je jasna:
Bata Mirković, Savo Milošević i Safet Sušić.

Знам да нису одиграли сваку добро али сам гледао од Марадоне много снимака мада су то они пробрани и ту је увек био одличан. Ово за Месија је ок али не тражи се најбољи стрелац већ најбољи играч. Он је по мени у топ 3 тренутно уз Роналда и Рунија али је крајње глупо већ сад рећи да је најбољи икада. Време ће показати мада сам убеђен да је прецењен играч и да у неком слабијем клубу не би показао оволико. Лако му је у Барси уз Инијесту и Ћавија. Мене су убеђивали и за Роналда пре 2 године да је најбољи свих времена, као и за Роналдиња, чији су се клипови вртели на дневнику, оно са пречком и те форе, ту је био на врхунцу, а Меси тако нешто још није ни показао, тако да он и да одигра још пар сезона на овом нивоу неће бити ништа посебно.

Меси је још млад играч, али обећава пуно. Као шта сам рекао мислим да ће њему СП бити пресудно. А у Барси са Инијестом и Ћавијем(који је синић имао 104 успешна паса уз проценат успешности од 94% како ми се чини) није сигурно тешко бити најбољи.

Ne mogu izabrati jednog najboljeg, ima ih bar nekoliko u opticaju. Ali ako bas moram da izdvajam, Johan Krojf. Gotivim evropski fudbal, pa ono. Mogao je igrati na svim pozicijama u timu, zacetnik "totalnog fudbala" i pikao je fucu u Barsi. :)
A uz njega odmah stavljam Ronaldinja (koji, da hoce, sto posto moze opet da bude najbolji), Mesija, Maradonu, Pelea, Zidana.
Onog Cigana sto ga Real oblaci u svoj dres necu ni da pomenem...Cigan...